فهرست
سوال روز؛ استقلال چطور مجوز ثبت قرارداد گرفت؟
سوال روز؛ استقلال چطور مجوز ثبت قرارداد گرفت؟

سوال روز؛ استقلال چطور مجوز ثبت قرارداد گرفت؟

آی اسپورت - استقلال به دلیل داشتن پرونده‌ یا پرونده‌هایی در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال، مجوز ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود را نداشت، اما مسئولان این باشگاه با رایزنی با کمیته تعیین وضعیت، توانستند مجوز ثبت قرارداد و بازی آنها را بگیرند. بازیکنان جدید نیز در دیدار برابر پیکان به میدان رفتند.

هادی مباشری معاون اجرایی باشگاه استقلال در توضیح این موضوع گفت: «با مجری اسپانسر‌های باشگاه صحبت کردیم تا علاوه بر پرداخت بدهی انتقال مرتضی تبریزی به استقلال، بدهی‌های اعلام شده از سوی کمیته تعیین وضعیت نیز پرداخت شود. بدهی باشگاه استقلال در کمیته تعیین وضعیت 300 میلیون تومان بوده که یکی از طلبکاران مجید صالح است.»

او در پاسخ به این سؤال که چه تضمینی به کمیته تعیین وضعیت برای صدور بازی بازیکنان جدید داده شده است، گفت: «تضمینی ندادیم، بلکه کمیته تعیین وضعیت یک ماه به باشگاه استقلال مهلت داده است. ضمن اینکه تنها باشگاه استقلال شامل این مسئله نبود و 15 باشگاه دیگر نیز با چنین مشکلی روبه‌رو بودند و به آنها نیز فرصت داده شده است.» 

 

تسنیم 

۱ ۳  
آی اسپورت
2019-02-12 09:40:00
نظر دهید

۳ نظر
//
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۱۱:۴۱
با کثافت کاری الان هم دحال ماستمالی کردن قرارداد بازیکن غیرقانونی شون هستن
۲
KEAN
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۱۱:۵۴
هر روز یه بامبول در میارن ،آخر سر هم اگه درست شد مازیار ناظمی میاد توییت میکنه لطف بیکران حضرت وزیر ورزش دامت برکاته به استقلال، اصلا کار استقلال تموم شده بود ما نجاتش دادیم !!!دیدید فقط به تیم سوگلی نمیرسیم
۱
Hosein
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۱۳:۵۶
چقد حاشیه برای استقلال میسازید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر