فهرست
آندو قربانی جدید جوانگرایی: سیدجلال و دژاگه آخرین بازمانده‌ها
آندو قربانی جدید جوانگرایی: سیدجلال و دژاگه آخرین بازمانده‌ها

آندو قربانی جدید جوانگرایی: سیدجلال و دژاگه آخرین بازمانده‌ها

آی اسپورت - نیمکت نشینی آندرانیک تیموریان در بازی با ازبکستان، اتفاق عجیبی بود. اتفاقی که به نظر می‌رسید بخاطر شرایط خاص بازی انجام شده اما نمایش خوب حاج صفی و مثلث او با امیری و میلاد محمدی در سمت چپ، باعث شد آندو بازی با کره جنوبی را هم از روی نیمکت آغاز کند. نمایش زوج عزت اللهی و حاج‌صفی، آنقدر خوب بوده که کی‌روش، در بازی‌های بعدی هم روی آن‌ها به عنوان دو ستاره ثابت تیمش حساب کند.

با خروج آندو از ترکیب اصلی تیم ملی، امروز فقط دو بازیکن بالای 30 سال در ترکیب کی‌روش حضور داشتند. جلال حسینی که بازیکن محبوب کی‌روش محسوب می‌شود و اشکان دژاگه، مثل مسعود شجاعی رقیبش برای بازی در پست هافبک تهاجمی بالای 30 سال است. 9 بازیکن دیگر تیم ملی، همگی زیر 30 سال هستند و بیشتر آن‌ها مثل بیرانوند، رضاییان، پورعلی‌گنجی، محمدی، حاج‌صفی، عزت اللهی، جهانبخش و آزمون تا جام جهانی روسیه هم به سن سی سالگی نمی‌رسند.

البته پژمان منتظری، یکی از بازیکنان بالای 30 سالی است که شاید با بهبود مصدومیتش، به ترکیب تیم ملی برگردد. فعلا تا بازگشت منتظری، سیدجلال و دژاگه آخرین بازیکنانی هستند که با گذشتن از 30 سالگی، از ترکیب کی‌روش خارج نشده‌اند.

 

 

کد خبر: 9403

۷    
آی اسپورت
2016-10-11 20:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر