فهرست
برانکو: محرمی ۱۰ میلیون یورو می‌ارزد
برانکو: محرمی ۱۰ میلیون یورو می‌ارزد

برانکو: محرمی ۱۰ میلیون یورو می‌ارزد

آی‌اسپورت- سرمربی پرسپولیس درباره حضور در این تیم و پیوستن صادق محرمی و البته جام جهانی به اظهار نظر پرداخت. به نقل از سایت اسپورت کرواسی، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس بعد از ثبت قهرمانی وصعود به جمع ۸ تیم برتر آسیا فصل خوبی را با سرخ‌ها به پایان رساند تا خودش را برای تعطیلات آماده کند و به استقبال فصل جدید برود.

 

هواداران پرسپولیس دیوانه تیم‌شان هستند

من اخیرا قراردادم را برای دو سال تمدید کردم و حداقل تا دو سال دیگر در پرسپولیس خواهم بود. پرسپولیس باشگاه بزرگی با ۴۰ میلیون هوادار است. اینجا هواداران دیوانه تیم‌شان هستند و کار کردن در چنین جوی برای من افتخار است چون انرژی مضاعفی به شما می‌دهند و خیلی خوشحالم در چنین تیم بزرگی کار می‌کنم. من امیدوار بودم بلاژویچ در جشن قهرمانی ما حاضر می‌شد اما مشکلاتی پیش آمد که نتوانست حاضر باشد و امیدوارم او را به زودی در ایران ببینم. صادق محرمی را به خوبی می‌شناسم و مطمئن هستم خیلی به کار دینامو خواهد آمد. او بازیکن بسیار خوبی است و مطمئن باشید ظرف چند سال آینده دینامو با فروش او ۱۰ میلیون یورو به دست خواهد آورد.»

 

شرایط کرواسی در جام جهانی

اول باید به فکر صعود از گروه بود. شک نکنید این یکی از بهترین نسل‌های کرواسی است و من فکر می‌کنم که کرواسی بتواند از گروه خود به مرحله بعد صعود کند. درباره مدعیان قهرمانی هم باید بگویم از نظر من برزیل،‌ اسپانیا و آرژانتین مدعیان قهرمانی هستند. اگر من بخواهم از بین این‌ها یک تیم را انتخاب کنم جواب من آرژانتین خواهد بود. آن‌ها تیم خیلی خوب و کاملی هستند.

 

ایسنا

۷ ۱  
آی اسپورت
2018-05-19 01:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرشاد4تای95
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۵۸
توقلب ماجاداری مستربرانکوعزیزمرسی که هستی باوجودتوهرکی میخوادبره بره مهم نیست مهم اینه که توبالاسرتیمی بانورمحمدی یاسیدجلال باسوشایابیرانوندباطارمی یاعلیپورباممدنوری یامسلمان بارضاییان یابابک حاتمی باکمال یاکفشگری پرسپولیس باتونتیجه گرفته هرکی که فوتبال حالیش باشه اینوبایدمتوجه شده باشه که نتیجه گرفتن پرسپولیس فقط وفقط باحضورشخصیتی به نام برانکوبوده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر