فهرست
دژاگه: من استراحت می‌کنم؟
دژاگه: من استراحت می‌کنم؟

دژاگه: من استراحت می‌کنم؟

آی‌اسپورت- هافبک باتجربه تراکتورسازی اعلام کرد از هفته‌های آینده هواداران را خوشحال می‌کنند. اشکان دژاگه در پایان دیدار استقلال و تراکتورسازی درباره شرایط این مسابقه صحبت کرد.

اولین بازی‌مان کنار هم بود

بازی خوبی نبود؛ استقلال فشار زیادی آورد ولی اولین بازی بود که در کنار هم به میدان رفتیم. سعی خودمان را کردیم، از هواداران عذرخواهی می کنم که این همه راه را آمدند و نتوانستیم امتیاز بگیریم. با این حال اولین بازی بود. من و مسعود شجاعی 4، 5 روز است که با تیم تمرین کردیم. ما وقت می خواهیم. همه در تراکتورسازی جدید هستند و امیدوارم بتوانیم در آینده بهتر کار کنیم. فضای مسابقه خیلی خوب بود؛ استقلال بازی خوبی انجام داد ولی بچه‌های ما هم سعی خود را انجام دادند و جنگیدند. با این حال بازی دست استقلال بود و ۳ امتیاز را گرفتند.

برای استراحت به ایران آمدم؟

چرا استراحت؟ به نظر شما من استراحت می‌کنم؟ همه جای دنیا فوتبال، فوتبال است. من هنوز صد درصد آماده نیستم. هنوز باید کار کنم و منظور شما را نمی‌فهمم. این بازی سرعتی بود و هر دو تیم سعی خود را کردند. اولین بار است در لیگ ایران بازی کردم. با این حال سرعت خوبی داشت و امیدوارم در آینده بهتر کار کنیم. الان مربی و بازیکنان جدیدی آمده‌اند. این زمان می‌خواهد تا هماهنگ شویم. باید بازیکنان را بشناسیم و ما ۴، ۵ روز است با هم تمرین می‌کنیم. در همه تیم‌های دنیا بازیکنان و مربیان جدید وقت می‌خواهند. هواداران ناراحت نباشند، پشت ما باشند. هفته به هفته بهتر می‌شویم. این تیم زمان می‌خواهد و امیدوارم بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم.

 

ورزش سه

۹ ۲  
آی اسپورت
2018-08-10 23:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مارال
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۳۵
اشکان امروز جزء بهترین بازیکناشون بود
سید
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۴۵
خوبم بازی کرد انصافا
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر