فهرست
رشید برنده پرونده شکایت تراکتور شد؟
رشید برنده پرونده شکایت تراکتور شد؟

رشید برنده پرونده شکایت تراکتور شد؟

آی اسپورت - حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به نفع باشگاه استقلال و رشید مظاهری صادر شده و پس از تعطیلات پیش رو اعلام خواهد شد. البته باید منتظر اعلام رسمی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم بود.

انتقال مظاهری به استقلال و فسخ قرارداد او با تراکتور سبب شکایت باشگاه تبریزی از وی شد که طبق پیگیری های خبرنگار فوتبالی پس از بررسی مدارک طرفین کمیته انضباطی شکایت تراکتور را رد و رای را به نفع مظاهری و به سود استقلال اعلام کرده است و ظاهرا باشگاه تراکتور جریمه نقدی هم شده است. مظاهری و وکیلش ادعا داشتند که قراردادی که از سوی باشگاه تراکتور به کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال داده شده، دستکاری شده بود.

قرار است طی دو تا سه روز آینده حکم از طریق فدراسیون فوتبال اعلام شود و دلیل جریمه نقدی باشگاه تراکتور هم از سوی فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد. کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال پس از اعلام حکم به کمیته انضباطی و تایید دبیرکل فدراسیون فوتبال، به باشگاه استقلال جزییات را اعلام کرده است و باید دید اصل حکم به چه صورتی است. در صورتی که استقلال پنجره اش باز شود، می تواند از رشید مظاهری و دیگر خریدهای جدیدش استفاده کند.

۳ ۱  
آی اسپورت
2020-10-24 20:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
يكشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹، ۰۹:۳۵
جنگ دو تیم حکومتی با هم،سپاه و یادگار
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر