فهرست
آنلاین از آزادی: پرتاب سنگ و فحش!
آنلاین از آزادی: پرتاب سنگ و فحش!

آنلاین از آزادی: پرتاب سنگ و فحش!

آی‌اسپورت- هواداران استقلال و تراکتور که از ساعت‌ها قبل در ورزشگاه حاضر شده‌اند در دقایق گذشته با یکدیگر درگیر شدند که با دخالت ماموران انتظامی و امنیتی غائله موقتا به پایان رسید. درگیری زمانی شدت گرفت که بعضی هواداران تراکتورسازی به سمت جایگاه استقلالی‌ها رفتند و خواستند سکوهای متعلق به آن‌ها را در اختیار خود بگیرند. آن هم در حالی که جایگاه متعلق به هواداران مهمان هنوز پر نشده. حاشیه های آنلاین آزادی را می‌خوانید.

*با توجه به کمبود باجه ها، صف طولانی در بیرون از ورزشگاه برای هواداران ایجاد شده است.
*هواداران تراکتورسازی پیش از شروع بازی با شعارهای خود نسبت به اتفاقات رخ داده در برنامه 90 و مجری این برنامه واکنش نشان دادند.
*در فاصله 75 دقیقه تا شروع بازی نزدیک به 15 هزار هوادار در ورزشگاه حضور دارد که سهم استقلالی ها 10 هزار هوادار و سهم هواداران تراکتورسازی 5 هزار نفر است.
*کادرفنی دو تیم پیش از شروع مسابقه برای فراهم کردن آیتم های تمرینی در زمین ورزشگاه حاضر شدند.
*هواداران استقلال پیش از شروع بازی با شعارهای خود از علیرضا منصوریان سرمربی استقلال حمایت کردند.


*هواداران هر دو تیم پیش از شروع مسابقه به شعار دادن علیه یکدیگر پرداختند. بعد از دقایقی تعدادی از هواداران دو تیم تلاش کردند برای درگیری فیزیکی به سمت یکدیگر بروند اما ماموران نیروی انتظامی مانع از انجام درگیری شدند و تلاش می کنند تا هواداران دو تیم را از یکدیگر دور نگه دارند.

*درگیری هواداران دو تیم در طبقه اول ورزشگاه آزادی به دلیل نزدیک بودن سکوها با پرتاب اشیا به سمت یکدیگر همراه شد تا حاشیه های این بازی پیش از شروع مسابقه آغاز شود. بعد از این اتفاق ماموران نیروی انتظامی هواداران تراکتورسازی را که جایگاه خود را ترک کرده بودند، از نزدیکی سکوی هواداران استقلال دور کردند تا موقتا این درگیری پایان یابد.

*بازیکنان استقلال 10 دقیقه دیرتر از بازیکنان تراکتورسازی در زمن چمن حاضر شدند. بازیکنان ذخیره استقلال نیز در زمین حضور دارند.

*کانون هواداران استقلال برای این دیدار از بادکنک های سفید و آبی استفاده کرده است. حاضران در ورزشگاه در هنگام ورود بازیکنان به زمین مسابقه  از این بادکنک ها رونمایی کردند.

۹ ۷  
آی اسپورت
2017-08-11 20:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
تورک اوغلی
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۱۸
تو شهر خودتون هم کتکتون میزنیم هم فشتون میدیم و شما امریکا هستید که هیچ غلطی نمیتوانید بکنید خخخخخخ
۹ ۲
فرزاد مهریار
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۴۷
بیست و یک آذر سال ۱۳۲۵ را بدجور تکرار می کنیم...
شش تایی شدن تخصص ماست
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۵۱
احسنت بر قوم مغول
بربرهای هزاره سوم
فرزاد مهریار
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۳۳
فقط بلدن با هم متحد بشن به هادی نوروزی فحش بدن
..
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۴۸
کتکه رو که میخورید چه تهران چه تبریز حالا توراکتور محرومه از موقعیت استفاده کنید آمار شکستهاتون رو کمی کم کنید. اینقدرم تورک خوب تورک بد نکنید ما همه همینیم. شماها در حد ما نیستید
۶ ۱
موراتا
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۲۸
تو منافق صفت حقه باز و همفکرای خبیث تر از خودت نمیتونید بین مردم ایران اختلاف بندازید این آرزو رو به گور می بری خیالت تخت
۹
تورک
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۰۲
افرین به غیرت جواد خیابانی که با تمام وجود فحش ها را شنید ولی لب تر نکرد تا نوکریش را ثابت تر کنه . جواد اقا تو هم جز وحشی ها حساب میشی یا ؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر