فهرست
توقف در تمدید با تیام و سرور؛ به خاطر یک نفر
توقف در تمدید با تیام و سرور؛ به خاطر یک نفر

توقف در تمدید با تیام و سرور؛ به خاطر یک نفر

آی اسپورت - باشگاه استقلال در دو ماه گذشته درگیر تمدید قرارداد مامه تیام مهاجم سنگالی خود بود و روزی نبود که درباره این بازیکن حرف‌های متناقضی زده نشود. مسئولان استقلال قرارداد یک سال و نیمه‌ای با تیام در نقل و انتقالات زمستانی امضا کردند که در یکی از بندها، بازیکن سنگالی می‌توانست با پرداخت 200 هزار دلار از استقلال جدا شده و به تیم دیگری برود.

در آن برهه، صحبت از پیشنهاد سه میلیون دلاری باشگاه الکویت کویت به تیام مطرح شد، اما با گذشت زمان، نه خبری از رفتن تیام به الکویت شد و نه دیگر حرفی در رسانه‌ها زده می‌شد. در این میان، تنها موضوعی که سر جایش ماند، افزایش مبلغ قرارداد تیام بود که به واسطه هیاهوی رسانه‌ای و همچنین درخواست تیام، استقلالی‌ها مبلغی را پیشنهاد کردند که در تاریخ این باشگاه بی‌سابقه بوده است، 800 هزار دلار به اضافه آپشن‌های فوق العاده.

این موضوع به گوش سرور جپاروف رسید و هافبک ازبکستانی که گفته بود مشکلی برای تمدید قراردادش ندارد، به یک‌باره به مسئولان باشگاه اعلام کرد که مدیربرنامه‌اش تغییر کرده و باید با او مذاکره کنند. وقتی جپاروف آن شخص را معرفی کرد، استقلالی‌ها از نام او «جا» خوردند. او همان شخصی بود که با تیام کار می‌کرد. فردی که اهل کشور آلمان است و در بیشتر بازی‌های استقلال در تهران به محل هتل آبی‌پوشان رفت و آمد داشت. شفر این شخص را به خوبی می‌شناسد و از طریق او توانست تیام را به استقلال آورد. این فرد دوست مشترک شفر و یک ایرانی است و خیلی از مواقع به راحتی با بازیکنان و مربیان استقلال صحبت می‌کرد.

اکنون مسئولان استقلال به خاطر این فرد دچار مشکل شده و نتوانسته‌اند قرارداد تیام و جپاروف را تمدید کنند، چرا که استقلالی‌ها اعتقاد دارند این فرد باعث شده این دو بازیکن درخواست پول بیشتری کنند و می‌گویند قرارداد جپاروف برای سال گذشته 330 هزار دلار بود که مسئولان باشگاه استقلال تاکنون 200 هزار دلار به او پرداخت کرده و به هافبک ازبکستانی اعلام کرده‌اند که برای گرفتن بقیه پولش به ایران بیاید، نه اینکه پیغام دهد.

 

تسنیم

۲ ۶  
آی اسپورت
2018-06-19 14:39:00
نظر دهید

۶ نظر
محسن
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۱۱
به عنوان یک هوادار استقلال،به شدت مخالف این باج دادن هستم.به یاد دارم که دو سال قبل،استقلال و پرسپولیس،در یک مورد،به هدف و نتیجه مشترک رسیدند:عدم مذاکره با بازیکنانی که یک مدیر برنامه شارلاتان و کلاش داشتند بود.ایمان دارم اگر با این دو نفر قرارداد ببندند،هر دو در ابتدای فصل و قبل از انجام بازی رسمی مصدوم میشوند و تا دو هفته مانده به پایان فصل توان بازی ندارند.ترجیح میدهم از اسیا حذف شویم اما نام باشگاه،به عنوان یک باشگاه ترسو و منفعل مطرح نشود.
00
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۵۶
اتفاقا بعد اون توافق استقلال با کاوه رضایی و مدیربرنامه دزدش به توافق رسید
۷
((
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۱۳
وقتی سرمربی تیم به مدیرعامل میگه غفوری، جباروف و ... نباشن منم نیستم باید چیکار کرد؟
۶
((
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۵۶
یه کم دیگه صبر کنید صدای بقیه هم درمیاد
۵
.
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۳۱
.
مکتب لنگیسم
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۱۶
انقد که لنگیا درگیر تیامن درگیر بسته بودن پنجره نقلو‌انتقالات تیمشون نیستن خخخ
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر