فهرست
ناراحتی لواندوفسکی از شکست؛ این یک ننگ بزرگ بود
ناراحتی لواندوفسکی از شکست؛ این یک ننگ بزرگ بود

ناراحتی لواندوفسکی از شکست؛ این یک ننگ بزرگ بود

آی اسپورت - دیدار برگشت بایرن برابر اتلتیکو مادرید با پیروزی دو بر یک باواریایها به پایان رسید اما این شاگردان سیمئونه بودند که به خاطردر مجموع با نتیجه دو بر دو و به خاطر گلزنی در خانه حریف به فینال راه پیدا کردند.
روبرت لواندوفسکی از ناکامی تیمش بسیار ناراحت است و آن را یک ننگ بزرگ دانست. مهاجم لهستانی بایرن بعد از بازی گفت: ننگ بزرگی بود. بایرن کاملا شایسته صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا بود. بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و اگر می توانستیم یک گل دیگر به ثمر رسانیم الان تیم خوشحال بودیم.  برای باز کردن دروازه اتلتیکو مادرید راه های مختلف را امتحان کردیم. از همه نظر خوب بودیم و ایمان داشتیم که می توانیم پیروزی بازی شویم اما متاسفانه عدالت فوتبال اجرا نشد و این اتلتیکو مادرید بود که به فینال راه یافت. برای رسیدن به فینال همه تلاش خود را به کار گرفتیم. از این ناکامی بزرگ بسیار ناراحت هستیم. بایرن شایسته صعود به فینال بود و همه ما ناراحت هستیم.
در این دیدار روبرت لواندوفسکی موفق شد گل پیروزی را برای بایرن مونیخ به ثمر رساند؛ گلی که چه بسا تلخ ترین گل تاریخ دوران بازیگری این بازیکن باشد.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-05-04 09:37:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر