فهرست
نکته روز: پرسپولیس با گزارش فردوسی‌پور قهرمان می‌شود
نکته روز: پرسپولیس با گزارش فردوسی‌پور قهرمان می‌شود

نکته روز: پرسپولیس با گزارش فردوسی‌پور قهرمان می‌شود

آی اسپورت - پرسپولیسی‌ها تا به حال دو بار قهرمان لیگ برتر باشگاه‌های کشور شده‌اند و امسال سخت در پی کسب قهرمانی سوم و برابری کردن با حریف دیرینه در این زمینه هستند. جالب اینکه دو قهرمانی قبلی پرسپولیسی‌ها در لیگ حرفه‌ای در هفته آخر و در ورزشگاه آزادی رقم خورده است. گزارش مسابقات پایانی هر دو فصل را هم عادل فردوسی‌پور بر عهده داشته است.
در لیگ اول حرفه‌ای، پرسپولیس بخت بسیار کمی برای قهرمانی داشت. این تیم باید در مسابقه هفته آخر از سد فجر سپاسی می‌گذشت و بعد امیدوار باقی می‌ماند که ملوان در خانه‌اش استقلال را ببرد. حتی مساوی استقلال در انزلی هم باعث قهرمانی آبی‌ها می‌شد، اما در کمال شگفتی استقلال در این مسابقه شکست خورد تا پرسپولیس با تک گل ابراهیم اسدی روی کرنر کاویانپور به برتری برسد و ناباورانه قهرمان شود. شانس موفقیت سرخپوشان در این بازی آنقدر کم بود که شاید فقط بین 30 تا 40هزار نفر از نزدیک در ورزشگاه حاضر شدند و این بازی را تماشا کردند!
ماجرای قهرمانی دوم اما فرق می‌کرد. کافی بود پرسپولیس در هفته پایانی بدون توجه به نتایج همزمان، مقابل سپاهان به پیروزی برسد تا جام را بالای سر ببرد. این بازی تا آخرین ثانیه‌ها با نتیجه مساوی یک بر یک پیش می‌رفت که سپهر حیدری گل معروفش را زد و استادیومی را که مملو از جمعیت بود منفجر کرد. این بار هم گزارش بازی بر عهده عادل بود و جمله معروف او: «چه خبره تو استادیوم آزادی» در تاریخ ماند. با این تفاسیر شاید پرسپولیسی‌ها بدشان نیاید تلویزیون از همین حالا حکم عادل را برای گزارش بازی هفته آخر برابر راه‌آهن بزند!

منبع: بانک ورزش
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-04 10:13:15
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۲۶
بازی استقلال صبا پخش زنده میشه از شبکه سه
-
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۲۸
بانک ورزش,کثیف ترین سایت ایرانه. یه سایت لنگی کثیف بدون ذره ای شرف و وجدان
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۲۰
لنگی با گزارش للللنگی پور
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر