فهرست
رمزی: گل‌های بدی مقابل اورتون دریافت کردیم
رمزی: گل‌های بدی مقابل اورتون دریافت کردیم

رمزی: گل‌های بدی مقابل اورتون دریافت کردیم

آی اسپورت- آرون رمزی، هافبک آرسنال معتقد است که که شکست آرسنال مقابل اورتون، می‌تواند مشکل آنها در ضدحملات را آشکار سازد.

رمزی معتقد است که تیمش می‌تواند با پیروزی در نیمه نهایی FA Cup هفته ی آینده مقابل ویگان، به روند خوب خود باز گردد و مطمئن است که فصل را در چهار تیم برتر لیگ به پایان خواهند رساند.

او در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه آرسنال گفت: "بسیار ناراحت هستیم. بازی مهمی بود و مانور زیادی بر روی آن داده شده بود ولی گل‌های بدی خوردیم.

ما در دفاع از ضدحملات ضعیف بودیم و آنها از این نقطه ضعیف کمال استفاده را بردند.موقعیت های کمی داشتیم و در موقعیت‌های خوبی قرار می‌گرفتیم ولی نمی‌توان چنین گل‌هایی دریافت کرد.

باید روحیه ی خود را بازیابیم.هنوز امتیازات زیادی باقی مانده است. در نیمه‌نهایی جام حذفی هستیم بنابراین باید خوب بازی کنیم.

باید سخت تلاش کنیم. 5 بازی دیگر باقی مانده و هر بازی دشوار خواهد بود.در این شرایط، هر تیمی می‌تواند برای ما مشکل ساز شود.باید متمرکز باشیم و تنها برای 15 امتیاز باقی مانده بجنگیم."

رمسی مقابل اورتون، پس از مصدومیتی طولانی به میادین بازگشت و از این بازگشت بسیار خوشحال است.

او افزود: "برای من مصدومیتی 3 ماهه در حالی که خوب نتیجه می‌گرفتیم، بسیار ناراحت کننده بود.

این اتفاقات در فوتبال می‌افتد و من خوشحالم که بار دیگر به میادین بازگشته‌ام. خوشبختانه می‌توانم توانایی هایم را در راه کسب سهمیه ی لیگ قهرمانان به کار بگیرم و یک مدال قهرمانی در پایان فصل کسب کنم."

     
آی اسپورت
2014-04-07 18:28:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر