فهرست
چلسی کورتوا را به بارسلونا پیشنهاد داده است
چلسی کورتوا را به بارسلونا پیشنهاد داده است

چلسی کورتوا را به بارسلونا پیشنهاد داده است

آی اسپورت - تیبو کورتوا، دروازه بان بلژیکی باشگاه چلسی به باشگاه بارسلونا با مبلغ 63 میلیون یورو پیشنهاد شده است.  البته  این دروازه بان جوان مشتریانی همانند پاریس سنت ژرمن و رئال مادرید به نظر می رسد که داشته باشد. طبق ادعای رسانه های اسپانیایی از جمله موندو دپورتیوو، کورتوا قصد جدایی از جمع آبی های لندن و بازی در رقابت های لیگ قهرمانان فصل آینده را دارد.  تیبو کورتوا که به عنوان یکی از بهترین دروازه بانان جهان شناخته می شود.  در رقابت های این فصل به همراه چلسی نتوانستند از عنوان قهرمانی خود در لیگ جزیره دفاع کنند.  و همچنین از کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده باز ماندند.
آنتونیو کنته،  سرمربی فصل بعد چلسی به نظر می آید تیبو کورتوا را برای فصل آینده  در اختیار نخواهد داشت. فریزر فورستر  و جک باتلند گزینه هایی هستند که به عنوان جانشین کورتوا در درون دروازه چلسی از آنها نام برده می شود. کورتوا در حالی باشگاه چلسی را ترک می کند که در سال گذشته یکی از اعضای کلیدی قهرمانی چلسی در رقابت های لیگ جزیره در سال 2015 بود و تا قبل از آن هم عملکرد درخشانی در اتلتیکو مادرید داشت و به همراه این تیم موفق شده بود به قهرمانی در لالیگا برسد و در فینال لیگ قهرمانان اروپاحضور داشته باشد.
مارک آندره تراشتگن دروازه بان جوان باشگاه بارسلونا به دلیل اینکه به طور ثابت در بازی های تیم حضور ندارد و صرفا فقط در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به کارگرفته می شود، قصد جدایی از این باشگاه در تابستان پیش رو را دارد.

کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-05-04 11:58:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر