فهرست
پیش‌بینی علی کریمی: روز آخر مثل آب خوردن قهرمان می‌شویم
پیش‌بینی علی کریمی: روز آخر مثل آب خوردن قهرمان می‌شویم

پیش‌بینی علی کریمی: روز آخر مثل آب خوردن قهرمان می‌شویم

آی اسپورت - علی کریمی روز سه‌شنبه به طور سرزده به تمرین پرسپولیس رفت و پرسپولیسی‌ها را سورپرایز کرد. سایت باشگاه پرسپولیس از آنچه کریمی در دیدار با پرسپولیس گفت نوشته است. کریمی در این دیدار گفت:« برای اینکه آب و هوایی عوض کنم و برایم تجدید خاطرات شود، تصمیم گرفتم  به تمرین پرسپولیس بروم و خوشحال شدم که در جمع اعضای تیم حضور پیدا کردم. البته با بعضی بچه‌ها که همبازی بودیم و افتخار داشتم که در کنار آقا کریم (باقری) بازی کنم. »
وی در جمع بازیکنان پرسپولیس گفت: «پس از شرایطی که در ابتدای فصل برای پرسپولیس رقم خورد، بسیاری می‌گفتند مبادا پرسپولیس به دسته پایین‌تر سقوط کند، اما شما کاری را انجام دادید که از نظر بسیاری نشدنی بود و همین حالا هم کار بزرگی انجام دادید. شما چه روی کاغذ و چه در زمین شانس قهرمانی دارید و به امید خدا این دو بازی را هم با پیروزی پشت سر بگذارید. به نظر من شانس اول قهرمانی هنوز برای پرسپولیس است. البته یک مقدار سخت است باید بازی این هفته را ببریم و اگر کار به روز آخر بکشد مثل آب خوردن قهرمان خواهیم شد.»
هافبک پیشین تیم فوتبال در پایان درباره احتمال حضورش در ورزشگاه آزادی در آخرین هفته رقابت‌ها گفت: «اگر زنده بودم به امید خدا سعی می‌کنم به ورزشگاه بیایم، البته حضور در ورزشگاه برای بازی آخر و گرفتن جشن قهرمانی حق هواداران است.»

کد خبر:9402

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-04 12:08:58
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۵۱
زرشک دوپینگی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر