فهرست
آخرین فرصت برای حفظ رکوردهای آبی: من هنوز ژنرال هستم!
آخرین فرصت برای حفظ رکوردهای آبی: من هنوز ژنرال هستم!

آخرین فرصت برای حفظ رکوردهای آبی: من هنوز ژنرال هستم!

آی اسپورت - اگر لیگ هفتم را از دوره‌های اخیر حذف کنیم، سرنوشت استقلال از لیگ سوم تا امروز فقط در سه نام خلاصه می‌شود. قلعه‌نویی، مرفاوی و مظلومی. نیمکت استقلال، بارها بین سه نفر دست به دست شده اما فقط یک نفر توانسته استقلال را به قهرمانی لیگ برتر برساند. هر سه قهرمانی استقلال در لیگ، به نام قلعه نویی خورده و جلوی نام مظلومی و مرفاوی، چیزی بیشتر از نایب قهرمانی و سومی دیده نمی‌شود.

بازی یکشنبه استقلال و تراکتورسازی، تقابل جدی‌ترین و قدیمی‌ترین مدعیان نیمکت استقلال است. سومین شکست قلعه‌نویی در این فصل مقابل استقلال، شانس او برای بازگشت به نیمکت تیم محبوبش را کاهش می‌دهد و مظلومی به یک قدمی قهرمان کردن استقلال می‌رسد. اولین قهرمانی لیگ، که نامی از قلعه‌نویی در آن دیده نمی‌شود. در طرف مقابل برد قلعه‌نویی، پرونده مظلومی در استقلال را برای همیشه می‌بندد.

بازی یکشنبه استقلال و تراکتور برای قلعه‌نویی نه یک نبرد ساده برای سهمیه، که نبرد حیثیتی برای حفظ جایگاهش در استقلال است. جایگاه «تنها مربی» که توانسته آبی‌های پایتخت را در لیگ برتر قهرمان کند و مقابل مخالفانی مثل مظلومی، مرفاوی یا مجیدی، همیشه این برگ برنده را به رخ آن‌ها کشیده است.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-04 14:04:11
نظر دهید

۱ نظر
تراختورچی
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۴۸
قلعه بیشتر از ما انگیزه داره واسه بردن 4دق لال اونوقت این 4دق لالی های جلبک رفتن تو صفحه قلعه و میگن بباز خخخخخخخخ باز هم باید پر گل این 4دق لال مافیایی و در هم بکوبیم و انتقام جام حذفی و هم بگیریم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر