فهرست
سینا عشوری: حرف نظر محمدی زشت است/  کم کم از دفاع راست هم خوشم آمده/ تیم ما از تیم آقای ابراهیم زاده سرتر است
سینا عشوری: حرف نظر محمدی زشت است/ کم کم از دفاع راست هم خوشم آمده/ تیم ما از تیم آقای ابراهیم زاده سرتر است

سینا عشوری: حرف نظر محمدی زشت است/ کم کم از دفاع راست هم خوشم آمده/ تیم ما از تیم آقای ابراهیم زاده سرتر است

آی اسپورت- سینا عشوری بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن در دو بازی اخیر این تیم در لیگ برتر به عنوان مدافع راست به میدان رفته و در هر دو بازی عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشته است.
برد حساس برابر داماش بازی چطور بود؟
بازی حساسیت خاص خودش را داشت و هر دو تیم شرایط بسیار سختی داشتند. زیرا هر دو در خطر سقوط بودیم و کسب سه امتیاز برای هر کداممان بسیار حیاتی بود. تیم ما همانطور که قبلا نشان داده بود از نظر فنی از همه تیم های رده پایین جدول بسیار بهتر است. اما این بدشانسی ها بود که مانع از نتیجه گیری تیم ما می‌ شد. در این بازی تمامی اعضای تیم تلاش مضاعف کردیم و خدا هم به ما لطف کرد و توانستیم بازی را ببریم. البته نباید از حمایت خوب تماشاگران و لطف آنها نسبت به تیم بگذریم که در این بازی برای ما سنگ تمام گذاشتند و خدا را شکر ما هم شرمنده آنها نشدیم و توانستیم تا حدی رتبه خود را در جدول بهبود ببخشیم.
دو بازی است که در دفاع راست بازی می‌ کنی؟
بالاخره تصمیم کادرفنی است و من فقط تابع تصمیمات آنها هستم و هر کجا که تیم نیاز داشته باشد و بتوانم به تیم کمک کنم در آنجا سعی می‌ کنم مثمرثمر باشم. در این مورد آقا فیروز با من صبحت کرد و از من خواست با توجه به شرایط تیم در پست دفاع راست بازی کنم. خدا را شکر در پایان هر بازی هم از من راضی بودم و به نظر خودم هم توانستم بازی قابل قبولی انجام بدهم. البته من در این چند سال  در تمام پست ها برای ذوب آهن بازی کرده ام.
فکر می‌ کنی که سینا عشوری بهتر است در پست هافبک بازی کند یا پست دفاع راست؟
خب پست هافبک دفاعی پست تخصصی من است و فکر می‌ کنم در آن جا افتاده ام به همین دلیل به شخصه به این پست خیلی علاقه دارم. اما در این دو بازی که در دفاع راست قرار گرفتم احساس می‌ کنم که توانایی بازی در این پست را هم دارم و کم کم از این پست هم خوشم می‌ آید.
چه نظری درباره حرف های نظرمحمدی مربی داماش داری که گفته بود تصمیمات داوری بخصوص در اواخر بازی در نتیجه دیدار بسیار تاثیرگذار بود؟
آقای نظرمحمدی که اتفاقا مربی جوانی هم هست نباید از این حرف ها بزند. ایشان تیمش باخته و در شرایط بسیار حساسی قرار دارد این مسئله تبدیل به یک عادت شده که مربی بازنده سعی می‌ کند با پرداخت به حواشی و مسائل واهی تقصیرات را از روی دوش خود و بازیکنان بردارد و به گردن دیگران بیاندازد. ایشان حرف بسیار زشتی زده که اصلا با عقل جور  در  نمی‌ آید. به نظر من داور در این بازی قضاوت کاملا معمولی و معقولی داشت و اصلا به گونه ای نبود که تیم داماش را نسبت به داوری متضرر دانست.
بعد این نتیجه چقدر احتمال می‌ دهی که ذوب آهن در لیگ برتر بماند و یا به پلی آف برسد؟
من فکر می‌ کنم بالای 80 درصد ما می‌ توانیم در لیگ برتر بمانیم زیرا در بازی آخر سرنوشتمان در دستان خودمان است و نیازی به فکر کردن به نتایج سایر تیم ها نداریم. ما اگر بازی همیشگی خودمان را انجام دهیم در بازی آخر می‌ توانیم راه آهن را ببریم و با خیال راحت در لیگ برتر باقی بمانیم. مطمئن باشید از سال دیگر چنین شرایطی برای ذوب آهن رقم نخواهد خورد و ما در سال بعد به فکر کسب رتبه های بالا خواهیم بود.
در مورد تیم راه آهن و حرف و حدیث هایی که ممکن است در این بازی پیش بیاید چه نظری داری؟
همه کسانی که در فوتبال ایران حضور دارند به پاکی و شخصیت آقای ابراهیم زاده واقف اند و مطمئن باشید تیم راه آهن با تمام توان به مصاف ما خواهد آمد. آقای ابراهیم زاده آدم باهوشی است و تیم  ما را خوب می‌ شناسد اما به  نظر من تیم ما از هر لحاظ از راه آهن سرتر است و بدون کوچکترین حاشیه ای می‌ توانیم راه آهن را شکست دهیم.
     
آی اسپورت
2014-04-07 18:57:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر