فهرست
کفاشیان: ده بار دیگر هم نام‌نویسی کنند من نامزد نمی‌شوم
کفاشیان: ده بار دیگر هم نام‌نویسی کنند من نامزد نمی‌شوم

کفاشیان: ده بار دیگر هم نام‌نویسی کنند من نامزد نمی‌شوم

آی‌اسپورت- علی کفاشیان در حاشیه مراسم رونمایی از لباس تیم ملی در مورد مسائل مختلف فوتبال با خبرنگاران به صحبت پرداخت.


* حدود 6 ماه با همه برندها صحبت کردیم. از همه نمونه گرفتیم. برای اینکه بهترین پیشنهاد را برای تیم‌های ملی داشته باشیم در نهایت با جیووا به توافق رسیدیم. در واقع نگاه نکردیم که از کدام مار‌ک‌ها هستند. این برندها هم معتبر هستند اما در حد برندهای معروف دیگر نیست. برندهای معروف نیامدند چرا که تحت فشار بودند. اسپانسر فعلی اگر مشکل داشته باشد ما می‌توانیم قرارداد را فسخ کنیم.


* کادر فنی جنس خوب می‌خواهد و قطعا این برند هم بهترین جنس‌های موجود در جهان را آماده می‌کند. اگر جنس‌های تحویل داده شده خوب نباشد ما آنها را برمی‌گردانیم.


* مطمئنا انتخابات برگزار می‌شود و صد در صد رئیس مشخص خواهد شد. من با اکثر اعضای مجمع صحبت کردم. دلیلی وجود ندارد که انتخابات به عقب بیفتد چراکه اگر 10 بار دیگر هم نام‌نویسی شود من هرگز ثبت‌نام نمی‌کنم.


* تاکنون که صدا و سیما مسائل را قبول نداشت اما خدا را شکر هم اکنون قبول کرده و قرار است جلساتی را برگزار کنیم. این هماهنگی‌ها به نفع فوتبال خواهد بود. ما نمی‌خواهیم مثلا صدا و سیما 100 تومان دارد 200 تومان به ما بدهد بلکه می‌خواهیم حق خود را بگیریم. امیدوارم جلسات شفافیت را با مدیریت جدید برگزار کنیم و در این زمینه به راهکارهای خوبی هم برسیم.
کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-05-04 15:48:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر