فهرست
همه تقابل های ژنرال-عقاب: قلعه علیه رحمتی
همه تقابل های ژنرال-عقاب: قلعه علیه رحمتی

همه تقابل های ژنرال-عقاب: قلعه علیه رحمتی

آی اسپورت- بیشتر از هر استقلالی، این مهدی رحمتی است که قهرمانی استقلال را تعیین می کند. شماره یکی که اگر لیگ پانزدهم در استقلال نبود، شاید حالا تیم مظلومی صدرنشین هم نبود. بررسی عملکرد آماده‌ترین گلر این روزهای لیگ در تقابل با تیم‌های امیر قلعه‌نویی‌ نشان می‌دهد که سیدمهدی به طور متوسط هر 58 دقیقه یک بار مغلوب تیم های ژنرال شده است. البته رحمتی و قلعه‌نویی‌ در مس، سپاهان و استقلال همکاری نسبتا زیادی داشتند و روزهای تلخ و شیرین زیادی را کنار یکدیگر سپری کردند.

 
* پیروزی اول را رحمتی به دست آورد
اولین رویارویی رحمتی و قلعه‌نویی‌ در ایستگاه هشتم لیگ دوم به وجود آمد. جمعه 29 آذر ماه سال 81 سیدمهدی هجده ساله گلر فجری بود که 2 بر یک از پس استقلال اهواز امیر قلعه‌نویی‌ برآمد. رحمتی با پیراهن فجر مقابل استقلال اهواز و استقلال تهران طی لیگ‌های دوم و سوم، 4 بازی انجام داد که حاصل آن ثبت یک پیروزی و 2 تساوی و تنها یک شکست بود.


 
* بی‌شکست در سپاهان
مهدی رحمتی در لیگ چهارم به سنگربان شماره یک سپاهان تبدیل شد تا نصف‌جهانی‌ها در دو بازی رفت و برگشت برابر استقلال قلعه‌نویی‌ با 2 تساوی 2-2 از زمین خارج گردند.
در لیگ هشتم جدال مس و استقلال به خاطر حضور سیدمهدی درون دروازه کرمانی‌ها جذاب‌تر از همیشه بود. در بازی رفت درخشش رحمتی عامل پیروزی یک بر صفر کرمانی‌ها برابر تیمی شد که درون دروازه‌اش از وحید طالب‌لو بهره می‌برد. درواقع یکشنبه 3 شهریور ماه سال 1387 اولین کلین‌شیت رحمتی برابر تیم قلعه‌نویی‌ رقم خورد.
البته در بازی برگشت ورق برگشت و استقلال‌تهران 2 بر یک از سد مس و رحمتی گذشت.


* کلین‌شیت دوم
رحمتی کلین‌شیت دوم خود برابر تیم‌های قلعه‌نویی‌ را در بازی هفته بیست‌وسوم استقلال و تراکتورسازی در لیگ یازدهم به ثبت رساند. در دیدار هفته 23 استقلال و تراکتورسازی این آبی‌ها بودند که با دو پنالتی مجتبی جباری (43 و 95) حریف را در خانه‌اش شکست دادند؛ آن هم در شرایطی که رحمتی ستاره استقلال بود. آبی‌ها در لیگ یازدهم نتیجه بازی رفت را 2 بر 3 به تراکتورسازی قلعه‌نویی‌ واگذار کرده بودند و درخشش در بازی برگشت بهترین هدیه رحمتی به پرویز مظلومی بود. 
* رحمتی در پیکان 
مهدی رحمتی تا پیش از حضورش در پیکان عملکردی قابل قبول برابر تیم‌های امیر قلعه‌نویی‌ داشت. سیدمهدی در بازی رفت دو تیم (یکشنبه 2 شهریور 93) مغلوب ضربات خسرو حیدری، مهدی کریمیان و سجاد شهباززاده شد تا آمار گل‌های خورده‌اش برابر تیم‌های ژنرال بالا برود. مهدی در بازی برگشت هم روی ضربه دقیقه 95 سجاد شهباززاده تسلیم شد تا روی هم از تیم‌های قلعه‌نویی‌ 20 گل دریافت کرده باشد.تعداد بازی


پیروزی رحمتی


پیروزی قلعه‌نویی‌


تساوی


گل‌خورده رحمتی


میانگین دریافت گل در دقیقه
13


3


5


5


20


58

 کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-04 15:57:53
نظر دهید

۱ نظر
اسمان
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۱۸
رحمتی از تیراختور میترسه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر