فهرست
آخرین بازی زوج حنیف و حاج محمدی: روز فرشته!
آخرین بازی زوج حنیف و حاج محمدی: روز فرشته!

آخرین بازی زوج حنیف و حاج محمدی: روز فرشته!

آی اسپورت - کارت زرد مگویان در بازی با سایپا، باعث شد مظلومی و بقیه بزرگترهای استقلال در مراسمی سریع رحمتی و حنیف را آشتی دهند و مدافع پرحاشیه تیم‌شان را برای بازی با تراکتورسازی آماده کنند. مظلومی در نبود مگویان، باید با زوج حنیف و حاج محمدی روبروی تراکتورسازی آماده قرار بگیرد. زوجی که این فصل به لحاظ آماری، ضعیف‌ترین زوج خط حمله آبی‌ها بوده‌اند.

حنیف و حاج محمدی، نیم فصل اول و بعد از بازگشت حنیف از محرومیت، 4 بازی کنار هم بازی کردند و تیم مظلومی فقط در یکی از این 4 بازی توانست کلین شیت کند. بعد از خوردن 3 گل از راه آهن، مظلومی مگویان را به ترکیب اصلی برگرداند و تا پایان نیم فصل آن‌ها را کنار هم نگذاشت.

نیم فصل دوم و بازی با ملوان که مگویان در ترکیب استقلال حاضر نبود، حنیف و حاج محمدی دوباره کنار هم قرار گرفتند و در این بازی هم دو گل خوردند. آمار ضعیف یک کلین شیت در 5 بازی، خوردن بیش از دو گل از راه آهن و ملوان و آمار مجموعا 7 گل خورده در 5 بازی، نشان می‌دهد مظلومی با این زوج مقابل تراکتورسازی کار سختی خواهد داشت.

استقلال هفته پیش و با پیروزی مقابل سایپا به صدر برگشته و برای حفظ صدرنشینی مقابل دو تیم هم امتیاز، یکشنبه محکوم به شکست تراکتورسازی است. حنیف و حاج محمدی بعد از یک فصل پر فراز و نشیب و در نبود روزبه چشمی، برای پاک کردن نمایش‌های ضعیف این فصل، باید مقابل تیمی کلین شیت کنند که در همه 10 بازی اخیرش گل زده است. 90 دقیقه حیاتی که می‌تواند استقلال را در یک قدمی قهرمانی قرار دهد.کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-04 16:07:00
نظر دهید
۳ نظر
آی بز بزی های ساعت فروش
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۱۱
استفراغیا این بازی سوراخ سوراخ میشن بازهم آخرفصل بازهم کیسه سوزی
-
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۱۲
خفه شواحمق لنگی
-
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۱۵
خفه شو لنگی احمق دنیا علی منصوریان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر