فهرست
استتوس‌بازی تحریریه آی اسپورت: پیرمرد سیتی یا نابغه رئال؟
استتوس‌بازی تحریریه آی اسپورت: پیرمرد سیتی یا نابغه رئال؟

استتوس‌بازی تحریریه آی اسپورت: پیرمرد سیتی یا نابغه رئال؟

آی اسپورت - یک شب بعد از بازی فوق العاده آلیانز آرنا، امشب رئال و من‌سیتی در سانتیاگو برنابئو دیگر فینالیست لیگ قهرمانان را تعیین می‌کنند. نتیجه بازی رفت، یعنی هر دو طرف شانس برابری برای گرفتن بلیت میلان و بازی در جوزپه مه آتزا دارند. به نظر شما، امشب چه تیمی به فینالیست می‌شود؟ پلگرینی پیر یا زیدان نابغه؟


سامان افزا: اگر تردیدی بود که بایرن صعود نمی‌کنه، اما شکی نیست که با بودن رونالدو رئال فینالیسته. اما متاسفم که از حالا دارم جام رو تو دستای سیمئونه تصور می‌کنم. اتلتی شوخی شوخی، جدی جدی قهرمان هم می‌شه.


محمدامین صادقی: وقتی دو سال پیش اتلتیک تنها چند ثانیه کم آورد کسی فکر نمی‌کرد آنها به این زودی دوباره به فینال برسند. اما حالا سیمئونه و شاگردانش به دست اراده، آماده یک انتقام سخت از زیدان و راموس و تمام کسانی هستند که آن شب شوم را برای‌شان رقم زدند.

مهدی امیرپور: سیمئونه  که قهرمانه. فقط الان باید دید چه تیمی میاد فینال تا از تیم دیه‌گو ببازه. اتلتی-سیتی، میتونه یکی از بی نمک ترین فینالای چند سال گذشته باشه. اما اتلتیکو- رئال بازی داغیه. حتا شاید سیمئونه انتقام اون شب لادسیما رو هم بگیره. دوست دارم رئال ببره و بیاد فینال و مطمئنم که تو فینال به اتلتی میبازه.


نستوه بزرگی: تو فصل شگفتی های اروپا، بد نیست یه فینال هم به مهندس پیر برسه. 24 ساعت بعد از حذف جانشین آینده اش!

محمدحسین عباسی: من‌سیتی غیرقابل‌پیش‌‌بینی‌ترین تیم در تمامِ اروپاست. تیمی که فقط چند روز بعد از 4تایی شدن به دست ساوتهمپتون و له‌شدن زیر پای سادیو مانه، با شانس برابر برای صعود در یکی از سخت‌ترین استادیوم‌های اروپا بازی می‌کنه. رئال بدون کاسیمیرو آسیب‌پذیره و تیم مهندس هم همیشه بیشتر از حد انتظار نوسان داره. هر دو تیم پتانسیل لازم برای حذف‌شدن رو دارن. تا قبل از بازی رفت، جنگ سیتی و رئال قرار بود دوئل آگرو و رونالدو باشه اما شاید حالا 4 بازیکن، بار اصلی مسابقه برگشت رو به دوش بکشن. جو هارت و کوین دی بروینه از سیتی، گرت بیل و کیلور ناواس از رئال مادرید. زوج بهتر، تیم فینالیست رو مشخص می‌کنه. پیش بینی من؟ تیمی که اسم مربیش مانوئل پیگیرینی باشه.

حسام محسنیان: نه cr7 و ایسکو؛ نه لوا و ایبرا. این رئال بوسکتس میخواد.به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-04 16:55:27
نظر دهید

۲ نظر
امیررضا
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۴۳
رئال به کوری چشم همه شما میبره و قهرمان اروپا میشه
-
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۲۸
محسنیان باحاله. بوسکتس باید بشینه چیپس بحوره و بازی رو نگاه کنه عزیزم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر