فهرست

حامد شیری: هرسال قراردادمان کمتر شده / شاید ستاره های سایپا بروند

آی‌اسپورت‌ ـ حامد شیری مدافع سایپا که این فصل بیشتر به عنوان هافبک دفاعی از او استفاده شده است بعد از بازی مقابل فجر از نود دقیقه باقی مانده با سایپا می گوید . فصلی که به نظر او با شرایطی قابل قبول به پایان رسیده است : 
 آیا بازیکنان با توجه به جایگاه سایپا در جدول رده بندی با انگیزه بازی می‌ کنند؟
همانطور که از بازی ما در برابر فجرسپاسی مشخص است ما کاری به جایگاه تیم مان در جدول نداریم و فقط برای بردن تلاش می‌ کنیم. ما فقط به این فکر می‌ کنم که در این بازی تمام تلاش خودمان را بکنیم و فقط به فکر پیروزی باشیم تا حرف و حدیثی برای ما به وجود نیاید و بازی جوانمردانه را رعایت کرده باشیم. ما در برابر فجر بسیار خوب بازی کردیم به طوری که می‌ توانم بگویم فجر هیچ موقعیتی روی دروازه ما نداشت. مربی تیم هم قبل از بازی فقط از ما خواست که به فکر شخصیت تیمی باشیم و برای افزایش اعتبار تیم تلاش کنیم و پیروز شویم. اما متاسفانه مقداری بدشانسی آوردیم و توپ هایمان وارد دروازه حریف نشد.
در بازی صبا چه نتیجه ای می گیرید ؟ 
در بازی آینده با صبای قم بازی داریم که تنها 2 امتیاز از ما کمتر دارد و چنانچه این بازی را ببازیم تیم صبای قم از ما در جدول رده بندی بالاتر قرار خواهد گرفت. مطمئنا ما در این بازی فقط به فکر بردن هستیم تا جایگاه فعلی تیم خودمان را که رتبه هشتم است را حفظ کنیم. در حال حاضر تیم هایی که پایین تر از ما قرار دارند اختلاف امتیازشان با ما به گونه ای است که اگر نتوانیم در این بازی نتیجه مطلوبی کسب کنیم ممکن است جایگاهمان را از دست بدهیم.
در این فصل بیشتر به عنوان هافبک دفاعی بازی کرده ای ...
من به شخصه پیشرفت فوتبالی خودم در سال های اخیر را به دلیل بازی در پست دفاع وسط می‌ دانم و باید بگویم بازی در دفاع وسط را به مراتب بیشتر از بازی به عنوان هافبک دفاعی دوست دارم و فکر می‌ کنم در پست دفاع وسط می‌ توانم درخشش بیشتری داشته باشم. در ابتدای نیم فصل هنگامی که آقای فیرات به تیم ما آمد از من خواست که در پست هافبک دفاعی بازی کنم و من به خواسته مربی تیم احترام گذاشتم و تمام تلاش خودم را برای انجام بهترین بازی ها انجام دادم که خدا را شکر مربی تیم هم از من راضی بود. اما به دلیل اینکه فکر می‌ کنم در پست دفاع وسط به مراتب می‌ توانم مثمرثمرتر باشم با مربی تیم صحبت کردم و از خواستم در صورتی که برای او مقدور است من را در پست دفاع وسط قرار دهد که او هم این مسئله را پذیرفت.
وضعیت سال بعد تیم سایپا را چطور می‌ بینی، آیا این تیم می‌ تواند بازیکنان خوب خود را حفظ کند زیرا گفته می‌ شود که این تیم قرار است مبلغ قراردادها را کاهش داده و برای آن سقف تعیین کند؟
به شخصه اطلاعات دقیقی در این زمینه ندارم و  نمی‌ دانم این مسئله چقدر حقیقت دارد که برای قراردادها سقف تعیین می‌ کنند. اما با توجه به روندی که باشگاه دارد و قراردادهایی که این یکی، دو سال اخیر بسته شده می‌ توانم بگویم سال به سال قرارداد بازیکنان پایین آمده و هیچ بعید نیست این اتفاق بیافتد. در این صورت می‌ توانم بگویم شرایط تیم برای فصل آینده سخت خواهد شد و شاید سایپا نتواند از تمام بازیکنان قدرتمند خود برای فصل آینده سود ببرد.
     
آی اسپورت
2014-04-07 19:35:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر