فهرست
تمدید قرارداد شبانه ۴ بازیکن بارسلونا
تمدید قرارداد شبانه ۴ بازیکن بارسلونا

تمدید قرارداد شبانه ۴ بازیکن بارسلونا

آی اسپورت - بارسلونا دیشب در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان فصل ۲۰۲۰ توانست با نتیجه پرگل ۵-۱ بر فرانس واروش پیروز شود و دقایقی پس از اتمام مسابقه خبر از تمدید قرارداد 4 بازیکن خود داد. جرارد پیکه، مارک آندره تراشتگن، فرانکی دی یونگ و کلمنت لنگله بازیکنانی بودند که قرارداد خود با باشگاه کاتالان را تمدید کردند. این تمدید قرارداد پس از مدت ها مذاکرات مستقیم با بازیکنان برای کاهش دستمزدها صورت گرفت.

 

تراشتگن

تمدید قرارداد تراشتگن مدت ها بود که در دستور کار باشگاه قرار داشت. این اتفاق قرار بود فصل گذشته رخ بدهد ولی پاندمی کرونا همه چیز را به تعویق انداخت. در این مدت شایعات زیادی در مورد جدایی تراشتگن هم شنیده شد ولی چندی پیش رسانه های اسپانیایی خبر دادند که بارسا با دستمزد درخواستی گلر آلمانی موافقت کرده و تمدید او قطعی است. بارسا دستمزد جدید تراشتگن را فاش نکرده ولی قرارداد او تا ۲۰۲۵ تمدید شد و رقم فسخش هم به ۵۰۰ میلیون یورو افزایش یافت.

 

جرارد پیکه

جرارد پیکه یکی از کاپیتان های بارسلوناست و پس از شکست 8-2 از بایرن اولین نفری بود که گفت اگر نیاز باشد حاضر است برای صلاح باشگاه کنار برود و جای خود را به بازیکنی جوان تر بدهد اما این اتفاق رخ نداد و رونالد کومان تاکید بر حفظ او داشت. در نهایت امروز اعلام شد که قرارداد پیکه نیز تا ۲۰۲۴ تمدید شده است و بند فسخش همانند تراشتگن ۵۰۰ میلیون یورو است. تمدید قرارداد بعدی او البته به تعداد بازی های پیکه در فصول پیش رو بستگی دارد.

  

کلمنت لنگله

مدافع فرانسوی تابستان ۲۰۱۸ از سویا به بارسا پیوست و خیلی زود توانست در ترکیب ثابت تیم به میدان برود. عملکرد او راضی کننده بود و امروز قراردادش تا ۲۰۲۶ تمدید شد و برای او بند فسخ ۳۰۰ میلیون یورویی در نظر گرفته شده است.

  

فرانکی دی یونگ

دی یونگ هم تابستان ۲۰۱۹ بود که به بارسلونا پیوست و در حالی که تنها یک فصل برای این تیم به میدان رفته قراردادش را تا ۲۰۲۶ تمدید کرد و برای او بند فسخ ۴۰۰ میلیون یورویی در نظر گرفته شده است.

 

 

     
آی اسپورت
2020-10-21 08:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر