فهرست
فحاشی شدید هواداران پرسپولیس به امین منوچهری
فحاشی شدید هواداران پرسپولیس به امین منوچهری

فحاشی شدید هواداران پرسپولیس به امین منوچهری

آی‌اسپورت‌ ـ زمانی که راه آهن گل دوم تساوی را وارد دروازه کرد این امین منوچهری بود که با هیجان توپ را از داخل گل پرسپولیس بیرون کشید و شادی آمیخته به خشم توپ را به آسمان و به طرفداران قرمزپوش شوت کرد. منوچهری که بازیکن مودبی است و البته کمتر به حاشیه رفته است. در پاسخ به سوال آی‌اسپورت‌ درباره این کار می‌ گوید:« البته هیچ شکی نیست که من نباید این کار را انجام می‌ دادم. به هر حال جایی که تماشاگر است این اتفاقات هم پیش می‌ آید و اصلا انگار این چیزها بخشی از فوتبال است. اما خب، من هم کمی حق داشتم.»
او در توضیح ماجراهای پیش آمده در بازی مقابل پرسپولیس می‌ گوید:« از زمانی که در نیمه دوم برای گرم کردن به پشت دروازه رفتم پرسپولیسی ها شروع به فحاشی علیه من کردند. هواداران این تیم متاسفانه جملات زشتی را به من نسبت دادند که به هیچ وجه از آنها انتظار نداشتم. البته شاید من به خاطر سابقه استقلالی ام از آنها فحش شنیدم ولی واقعا ضروریت نداشت که آنها اینقدر بی رحمانه به من حمله کنند.»
منوچهری که کماکان به استقلال علاقه دارد این باره ادامه می‌ دهد: « البته خوشحالی من دو فقط علت داشت و من واقعا  نمی‌ خواستم جواب کسی را بدهم اما شاید هم فشاری که از سوی هواداران پرسپولیس به من تحمیل شد در این واکنش تاثیر گذاشت.»
منوچهری در پایان می‌ گوید:« من بابت گلزنی تیم مان خوشحال بودم چون حقمان نبود ببازیم و البته از اینکه شانس قهرمانی را برای استقلال کرده ایم. به هر حال من هنوز استقلالی هستم و دوست دارم آقای قلعه‌نویی  دومین قهرمانی متوالی اش در لیگ را به دست بیاورد.»
     
آی اسپورت
2014-04-07 19:10:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر