فهرست
علت نیمکت نشینی شریفات/ مصاحبه استقلالی قبل از بازی
علت نیمکت نشینی شریفات/ مصاحبه استقلالی قبل از بازی

علت نیمکت نشینی شریفات/ مصاحبه استقلالی قبل از بازی

آی‌اسپورت‌ ـ نیمکت نشینی اسماعیل شریفات در بازی روز گذشته فولاد و استقلال اتفاق عجیبی بود. شریفات یکی از بهترین بازیکنان این فصل لیگ برتر بوده که بدون استثنا در بازی هایی که برای قرمزپوشان به میدان رفته عالی کار کرده. او یک وینگر فوق العاده است که همواره برای فولاد مثمر ثمر بوده و یکی از دلایل نتایج خوب این فصل تیم حسین آقا فرکی است.
به گزارش آی‌اسپورت‌ اما حسین فرکی این دیدار کارگشا را در ترکیب تیمش قرار نداد. وقتی از حسین فرکی در این زمینه سوال می‌ کنیم جواب سرراستی به ما  نمی‌ دهد اما ظاهرا علت نیمکت نشینی شریفات مصاحبه روز گذشته او با سایت ها درباره علاقه اش به استقلال بوده است که با واکنش سرمربی فولاد همراه شده است.
فرکی به شریفات گفته در حالی که مردم خوزستان در انتظار قهرمانی فولاد هستند این حرف غیرمسئولان بوده و نباید به زبان این بازیکن می‌ آمده  چرا که اساسا نیازی به این کار نبوده و شریفات می‌ توانسته بعد از بازی علاقه اش به  استقلال را با همه دنیا در میان بگذارد. ایستادگی حسین فرکی روی اصول در فوتبالی که هیچ کس به هیچ اصولی پای بند نیست قابل ستایش است.  حسین آقا با همین ویژگی های اخلاقی در فوتبال ایران تبدیل به یکی از موفق ترین مربیان لیگ برتر شده است.
     
آی اسپورت
2014-04-07 19:20:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر