فهرست
سوریان:امیدوارم سهمیه را بگیرم/ در۲ ماه، ۲۰ کیلو وزن کم کردم
سوریان:امیدوارم سهمیه را بگیرم/ در۲ ماه، ۲۰ کیلو وزن کم کردم

سوریان:امیدوارم سهمیه را بگیرم/ در۲ ماه، ۲۰ کیلو وزن کم کردم

آی اسپورت- حمید سوریان در آستانه حضور در آخرین مرحله رقابت های گزینشی المپیک که در استانبول ترکیه از صبح جمعه آغاز می شود گفت: پس از مسابقات گزینشی ترکیه فرصت ۱۰۰ روزه ای را برای حضور در رقابت های المپیک پیش رو داریم و قطعا با برنامه ریزی بهتر می توانیم عملکرد خوبی در المپیک داشته باشیم. دو ماه اخیر بخاطر حضور در سه دوره مسابقات گزینشی المپیک در مجموع ۲۰ کیلوگرم وزن کم کردم تا بتوانم خودم را در این ۳ رویداد سر وزن برسانم.به همین علت نسبتا در شرایط دشواری قرار گرفتم اما امیدوارم با دعای خیر مردم،کمک کادر فنی و تلاش خودم سهمیه المپیک را در این مسابقات بدست بیاورم و در نهایت انشالله کشتی فرنگی ایران در المپیک ریو نتایج خوبی همانند المپیک لندن بدست بیاورد تا باز هم باعث شادی مردم شود.

تیم ملی کشتی فرنگی ایران تنها یک سهمیه دیگر در وزن ۵۹ کیلوگرم نیاز دارد تا با ترکیب کامل و ۶ نفره در رقابت های المپیک ریو حاضر شود که بر همین اساس حمید سوریان نماینده وزن ۵۹ کیلوگرم ایران برای سومین و آخرین مرتبه طی ۲ ماه اخیر در رقابت های گزینشی المپیک به روی تشک می رود. سوریان امروز(پنج شنبه) وزن کشی می کند و از ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه فردا(جمعه) به وقت تهران مقابل رقبا به روی تشک خواهد رفت. ششصد کشتی گیر از ۸۵ کشور جهان در این رقابت ها به روی تشک مبارزه می روند و تنها فینالیست های اوزان مختلف جواز حضور در المپیک را بدست می آورند.
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-05 16:20:53
نظر دهید

۳ نظر
-
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۵۲
دیشب رونالدو میگفت دو هفته ای که مصدوم بوده رژیم گرفته که چون بازی نمیکنه چاق نشه. اونا کجان ما کجا.
گتاب سیتی
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۰۸
خدا کنه با نماینده اسرائیل نخوره
مهدی
پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۱۱
واقعا نفهمیدی منظورش چاق شدن نبوده چیزی از وزن کم کردن واسه مسابقه شنیدی تا حالا اگه رونالدو نابغست تو فوتبال سوریان هم تو کشتی جهان یکی از نوابغ تاریخه به خاطر مدالایی که گرفته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر