فهرست

چشمهای علی دایی به ساقهای علی کریمی

ای اسپورت – چه کسی می‌تواند ذره‌ای در پرسپولیسی بودن علی کریمی تردید کند؟ جادوگر پرسپولیسی‌ها که در چند ماه چند ماه گذشته «دیوید کاپرفیلد» تبریزی‌ها شده است، همیشه و به هر بهانه‌ای پرسپولیسی بودنش را اعلام کرده است. حتی زمانی که علی دایی در پاسخ به احتمال ماندن کریمی جواب «مگر از فوتبال خداحافظی نکرده است» را به خبرنگاران داد تا آب پاکی را روی دست کریمی و طرفداران کریمی بریزد هم، این علی کریمی بود که با واکنش نشان ندادن، نشان داد که یک پرسپولیسی دو آتیشه است.
حالا گذر زمان و اتفافات افتاده شرایطی را به وجود آورده است که پرسپولیسی که هدایتش را دایی بر عهده دارد، به درخشش و توانایی کریمی احتیاج پیدا کرده است. تراکتور اگر بتواند استقلال را در ورزشگاه آزادی متوقف کند، دست پرسپولیس در راه قهرمانی احتمالی می‌گیرد و حتی اگر فولاد یا نفت مجال اول شدن را به قرمزهای تهران ندهند، برنده شدن یاران کریمی اگر با پیروزی پرسپولیس برابر استقلال خوزستانِ نه چندان قوی همراه شود، آن وقت علی دایی می‌توان با گرفتن سهمیه آسیا کمی از درد از دست دادن قهرمانی را فراموش کند.
باید گفت گذر پوست به دباغ خانه افتاده است، علی دایی ۱۰ ماه پس از دیپورت کریمی از پرسپولیس چشم به ساق‌های علی کریمی دارد تا شاید با درخشش شکست استقلال را رقم بزند و پرسپولیس را یا قهرمان یا حداقل آسیایی کند.

     
آی اسپورت
2014-04-07 19:35:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر