فهرست

میناوند: وقتی برای غر زدن نیست/ همه پشت علی دایی باشیم برای قهرمانی پرسپولیس

آی‌اسپورت‌ ـ مهرداد میناوند بازیکن سابق تیم‌ملی‌ فوتبال ایران در  گفت‌وگو ‌ با آی‌اسپورت‌ به طرفداران پرسپولیس دلداری می‌ دهد.
به گزارش آی‌اسپورت‌ میناوند که دیروز به همراه چند تن از بازیکنان سابق پرسپولیس مقابل راه آهن را دیده است در این باره می‌ گوید:« متاسفانه تیم به حفظ برتری مقابل راه آهن نشد و 2 امتیاز خیلی حساس از دست داد. من واقعا متاسفم که این اتفاق افتاد چون اگر بازی با نتیجه 2 ـ یک به سود پرسپولیس تمام می‌ شد ما به احتمال زیاد قهرمان لیگ بودیم.»
 از میناوند درباره علی دایی سوال می‌ کنیم. او درباره هم تیمی سابق خودش در پرسپولیس و تیم‌ملی‌ می‌ گوید:« علی سرمایه تیم پرسپولیس است و البته در بازی دیروز متاسفانه قافیه را بد جایی واگذار کرد. در حالی که به نظر من می‌ شد با تغییرات تاکتیکی نتیجه را حفظ کرد اما حالا وقت این حرف ها نیست چون پرسپولیس هنوز هم شانس قهرمانی دارد.»
میناوند می‌ گوید:« نفت که مربی اش یحیی گل محمدی دوست خیلی خوب من است بازی خیلی سختی با سپاهان دارد همچنین فولاد به دلیل جویی که بعد از بازی مقابل نفت برای گسترش فولاد راه افتاده کار سختی در تبریز خواهد داشت. به نظر من گسترشی ها با تمام وجود به زمین خواهند آمد و چه بسا فولاد را متوقف کنند. این اصلا چیز عجیبی نیست اگرچه فولاد به خاطر بازی های خوب و شخصیت مربی اش مورد علاقه همه فوتبالی هاست.»
میناوند درباره استقلال هم نظر مشابهی دارد و می‌ گوید:« کار استقلال در تهران هم سخت است. اولا که استقلال خسته است و ثانیا تراکتورسازی حتما  جلوی استقلال با انگیزه بازی خواهد کرد و ضمنا علی کریمی و کریم انصاری فرد هم به عنوان دو بازیکن پرسپولیسی تمام تلاششان را برای توقف استقلال خواهند کرد. می‌ ماند بازی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان که با توجه به شرایطی که هست من فکر می‌ کنم پرسپولیس برنده این بازی باشد.»
میناوند ادامه می‌ دهد:« هنوز پرسپولیس در کورس قهرمانی لیگ است و تماشاگران نباید فراموش کنند که سال گذشته ما در روز آخر با تراکتور تشریفاتی بازی کردیم پس به نظر من همه باید پشت تیم باشند و انرژی مثبت بفرستند برای علی دایی و پرسپولیس. ما با یک برد می‌ توانیم قهرمان شویم و من امیدوارم این اتفاق بیافتد چون زحمت زیادی برای این تیم پرسپولیس کشیده شده و تیم امسال از نظر نفری یکی از بهترین لیگ های این چند سال است.»
حرف آخر میناوند هم جالب است او می‌ گوید:« من از بازیکنان پرسپولیس خواهش می‌ کنم نسل 98 را جدی تر مورد توجه قرار بدهند نه اینکه ما کسی باشیم، نه. نکته مهم آن تیم این بود که بازیکنانش در زمان بازی به همه چیز رسیده بودند، پولشان را درآورده بودند اما باز هم با تمام وجود برای تیم‌ملی‌ و پرسپولیس بازی می‌ کردند. اگر پرسپولیس هم با چنین شرایطی به میدان برود شک نکنید که اتفاقات خیلی بهتری برای تیم رخ خواهد داد.»
     
آی اسپورت
2014-04-07 19:44:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر