فهرست
افشاگری بزرگ :ریز قرارداد و پرداختی بازیکنان و کادر فنی  پرسپولیس منتشر شد
افشاگری بزرگ :ریز قرارداد و پرداختی بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس منتشر شد

افشاگری بزرگ :ریز قرارداد و پرداختی بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس منتشر شد

آی اسپورت - بحث قراردادهای بازیکنان پرسپولیس از ابتدای این فصل و همزمان با آغاز مشکلات مالی به یکی از سوژه های داغ فوتبال ایران تبدیل شده بود تا جایی که بازیکنان این تیم برای نخستین بار در سال‌های اخیر دو بار دست به اعتصاب زدند و حتی پیش از بازی حساس مقابل استقلال حاضر به تمرین نشدند.
ایسنا برای روشن شدن این پرونده و اطلاع افکار عمومی فهرست مبالغ پرداختی به اعضای تیم پرسپولیس و رقم قراردادهایشان را منتشر می‌کند.نکته جالب در این فهرست این است که فقط قرارداد علی دایی، محمد پنجعلی و دو پزشک پرسپولیس با قراردادی که به سازمان لیگ ارائه شده یکی بوده است.
همچنین مبلغ کل قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی بر اساس ستون اول که رقم ارسالی به سازمان لیگ بوده 14 میلیارد و 235 میلیون است در حالی که در ستون بعدی که رقم قراردادها در باشگاه را نشان می‌دهد جمع کل 17 میلیارد و 377 میلیون و 500 هزار تومان است.
در میان بازیکنان سیدجلال حسینی با قرارداد 1.4 میلیاردی گران ترین بازیکن است و بعد از او قاسم دهنوی،محمد نوری و محسن بنگر بالاترین قرارداد را بسته اند.
جالب اینکه جداوئل منتشره نشان می دهد بازیکنان پرسپولیس بیشتر از آنچه  می گویند دریافتی داشته اند  و درصد دریافتی ها بالاتر از آن چیز است که خود آنها می گویند.
نکته دیگر اینکه بعضی بازیکنان پرسپولیس بیشتر از مبلغ قرارداد خود پول گرفته‌اند و در حال حاضر به باشگاه بدهکار هستند!


در زیر رقم دقیق پرداختی ها به بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس را مشاهده کنید:
افشاگری وزارت ورزش؛ رقم دقیق پرداختی ها به تیم پرسپولیس اعلام شد


افشاگری وزارت ورزش؛ رقم دقیق پرداختی ها به تیم پرسپولیس اعلام شد
     
آی اسپورت
2014-04-07 20:37:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر