فهرست

جباری سرباز فراری شد

علی کفاشیان روز دوشنبه در حاشیه نشست بررسی میزبانی جام ملت های آسیا 2019در وزارت ورزش در واکنش به صحبت های دیروز ( یکشنبه ) سرمربی تیم ملی گفت : مبلغ درخواستی کارلوس کی روش و دستیارانش برای ادامه همکاری با تیم ملی در توان ما نیست.

رییس فدراسیون فوتبال همچنین ادامه داد:می دانیم که با پایان جام جهانی از لحاظ مربی با مشکل مواجه خواهیم شد بر این اساس از کی روش خواستم تا تصمیم خود را در این باره به ما اطلاع دهد که آیا پس از جام جهانی 2014 برزیل این آمادگی را دارد که هدایت تیم ملی کشورمان همچنان برعهده داشته باشد یا نه؟

کفاشیان درعین حال تصریح کرد: البته کی روش ابتدا این پیشنهاد را پذیرفت اما در ادامه در باره مبلغ قرارداد مسایلی را پیشنهاد کرد که بالغ بر هفتاد الی هشتاد درصد نسبت آنچه که قبلا گفته بود افزایش داشت.

رییس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: باتوجه به این اظهارات کی روش، ما با وی وارد چانه زنی نشدیم، چون می دانیم درآمدهایی که داریم پاسخگویی مبلغ پیشنهادی این مربی نخواهد بود.کفاشیان در بخش دیگری از مصاحبه خود با اشاره به مبلغ پیشنهادی کی روش برای ادامه همکاری گفت: قرارداد اولیه سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان یک میلیون پانصد هزار دلار بود که البته وی همیشه تاکید داشته این مبلغ باید بر اساس یورو پرداخت شود.

وی در ادامه افزود: امسال نیز پیشنهاد دو میلیون یورویی را مطرح کرد، یعنی 2 میلیون وهشتصد هزار دلار که چیزی حدود، یک میلیون چهارصد تا پانصد هزاردلار هم باید برای دستیاران او در نظر گرفت. براین اساس مجموع این رقم ها حدود 5میلیون دلار می شود.

کفاشیان تصریح کرد: این آمار و ارقام با نرخ امروز بالغ بر 15 میلیارد تومان است که این در توان فدراسیون فوتبال نیست.

رییس فدراسیون فوتبال همچنین درباره کناره گیری مجتبی جباری از تیم ملی فوتبال اظهار کرد: بازیکنان سرباز مملکت هستند و هر فردی پاسخ منفی به این دعوت بدهد، سرباز فراری محسوب می شود و دیگر امکاناتی در اختیار آنها قرار نمی گیرد.

     
آی اسپورت
2014-04-07 20:37:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر