فهرست
یکشنبه بزرگ ژنرال: فرصتی برای مرد بودن!
یکشنبه بزرگ ژنرال: فرصتی برای مرد بودن!

یکشنبه بزرگ ژنرال: فرصتی برای مرد بودن!

آی اسپورت - امیر قلعه‌نویی، همزمان پرافتخارترین و مبهم‌ترین سرمربی ادوار لیگ برتر است. مردی که دو باشگاه مختلف را 5 بار قهرمان لیگ برتر کرده اما قهرمانی‌های او همیشه با حرف و حدیث‌های مختلف همراه شده‌اند. اتهاماتی که مثل بسیاری از ابهامات فوتبال ایران، کمیته انضباطی به آن ورود نکرد و نه متهم و نه اتهام زننده، محکوم نشدند. برای کسی که سال‌ها اتهامات مربوط به رعایت نکردن قواعد جوانمردانه فوتبال را تحمل کرده، یکشنبه یک فرصت ویژه خواهد بود. فرصتی برای خلق تصویری متفاوت، نسبت به همه تصاویری که از قلعه‌نویی در حافظه فوتبال ایران ثبت شده‌اند.

همانقدر که «علی»، دوست کنفرانس مطبوعاتی قلعه‌نویی در برنامه‌های طنز دستمایه تمسخر او قرار گرفته، «مجید جلالی خیلی مرده» او هم بارها و بارها در رسانه‌های مختلف سوژه شده است. قلعه‌نویی، هیچوقت در جایگاه جلالی قرار نگرفت و هیچوقت فرصت نداشت نشان دهد در موقعیت مشابه، چه کاری انجام می‌دهد. قلعه‌نویی سال‌ها خودش مدعی قهرمانی بود و فصل پیش که شانس متوقف کردن تراکتورسازی و تاثیرگذاری در معادله قهرمانی را داشت، شکست سختی خورد. قلعه‌نویی امسال، جلالی لیگ هشتم است. با این تفاوت که استقلال، تیم محبوب قلعه‌نویی هم بوده و همین کار را برای ژنرال آبی‌ها سخت‌تر می‌کند.

چهره اصلی هفته بیست و نهم لیگ برتر مطمئنا برانکو، مظلومی و ویسی نیستند. یکشنبه به جای مثلث قهرمانی، امیر قلعه‌نویی سرنوشت لیگ را مشخص می‌کند. شکست مقابل استقلال که سکوهای تیم محبوبش را به عرش می‌فرستد، یا شکست استقلال که قلعه‌نویی را در جایگاهی شبیه 7 سال قبل جلالی قرار خواهد داد. مربی که قهرمان نبود، اما خیلی مرد بود.کد خبر: 9406
  ۵  
آی اسپورت
2016-05-06 13:43:04
نظر دهید

۵ نظر
-
جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۰۸
امیرقلعه خیلی مرده…!
بسه
جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۱۶
بابا بسه این تلاش مذبوحانه تون براى قهرمان کردن پرسپولیس. حال به هم زن
-
جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۲۳
استقلال دوست داره اما زمانی که خودش سرمربی باشه..پس امسال اون پرسپولیسی حساب کنین.
پدر امیر تبریزاوغلی
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۳۸
حیف از قلعه نویی که مربی این تبریزیهای نمک نشناس و گربه صفته!
نام و نام خوانوادگی
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۴۸
برنده یا بازنده فرقی نمیکنه. قلعه نویی بهترین و موفق ترین مربی ایرانیه. نیازی به ثابت کردن خودش هم نداره چون خیلی از تیمها آرزوی داشتنش رو دارن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر