فهرست
جواب تند رویانیان به کفاشیان: از مدیریت فقط خنده را یاد گرفتی!
جواب تند رویانیان به کفاشیان: از مدیریت فقط خنده را یاد گرفتی!

جواب تند رویانیان به کفاشیان: از مدیریت فقط خنده را یاد گرفتی!

محمد رویانیان در جواب اظهارات علی کفاشیان مبنی بر بدهی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: برادر محترم و عزیز جناب آقای کفاشیان! شما در مصاحبه امروزتان در وزارت ورزش اشاره به 60 میلیارد بدهی باشگاه پرسپولیس کرده‌اید و گفته‌اید که این ناشی از عملکرد مدیران قبلی پرسپولیس است.

به نقل از فارس، وی افزود: لذا شایسته است که به چند نکته توجه کنید. آیا شما در جریان بدهی 60 میلیاردی پرسپولیس هستید؟ شما به چه استنادی اعلام کردید که این بدهی 60 میلیارد است؟ جنابعالی از حسابرسی چه چیزی می‌دانید؟

رویانیان ادامه داد: آیا فراموش کردید یک گزارش مالی را در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال آنگونه فاجعه‌آمیز و فاجعه‌بار ارائه کردید که زبانزد خاص و عام شد و زبان‌تان بند آمده بود که جواب سوال‌ها را بدهید؟ آقای کفاشیان! آیا شما از مدیریت جز خنده چیز دیگری می‌دانید؟

رویانیان خاطرنشان کرد: جنابعالی به چه حقی پول‌های پشت پرده به برخی بازیکنان پرداخت کردید در حالی که هیچ کمکی به پرسپولیس نکردید. دبیرکل سابق کمیته المپیک یعنی آقای افشارزاده بهتر از هر کسی می‌داند که شما به عنوان دبیرکل اسبق کمیته المپیک چه بدهی‌هایی به بار آوردید و ثمره آن نتایج بسیار ضعیف در بازی‌های آسیایی بود. جناب آقای کفاشیان بنده امروز طی نامه‌ای رسمی از آقای خادم معاون وزیر ورزش و جوانان و همچنین علی پروین خواسته‌ام که یک نسخه از گزارش حسابرسی رسمی و قانونی را به اینجانب بدهند تا موضوع بدهی‌ها یا ارقامی که برای تخریب مدیران قبلی بارها مطرح شد برای مردم و هواداران شفاف شود.

مدیرعامل اسبق قرمزپوشان تأکید کرد: اگر چنین نکنند بنده گزارش رسمی مؤسسه حسابرسی کشور را که دو سال در طول مدیریت اینجانب صورت پذیرفته و بدهی‌های رسمی تمام مدیریت های گذشته را منتشر خواهم کرد. خواهشمند است دیگر بر طبل توخالی بدهی‌های نجومی پرسپولیس نکوبید که با ارائه اسناد و مدارک روسیاه خواهید شد.

     
آی اسپورت
2014-04-07 20:43:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر