فهرست
یحیی پس از تاخیر یک روزه فینال جام حذفی/ متشکرم
یحیی پس از تاخیر یک روزه فینال جام حذفی/ متشکرم

یحیی پس از تاخیر یک روزه فینال جام حذفی/ متشکرم

آی اسپورت- فینال جام حذفی فوتبال ایران، یک روز دیگر به تاخیر افتاد. قرار بود بازی روز نهم خرداد برگزار شود اما با تصمیم مسئولان سازمان لیگ، دو تیم روز دهم خرداد باید به مصاف هم بروند.ذوب آهن 5 خرداد بازی برگشت خود مقابل العین امارات را در ورزشگاه فولادشهر برگزار می کند.مسئولان این باشگاه اعتقاد داشتند به خاطر خستگی بازیکنان تیم، بازی باید حداقل یک روز عقب می افتاد که پس از جلسه سازمان لیگ و صحبت با مسئولان دو باشگاه، مسابقه یک روز با تاخیر برگزار می شود.
گل محمدی در این مورد گفت:«ما درخواست کردیم که بازی فینال ما و استقلال در روز دیگری برگزار شود و چند روزی عقب بیفتد، مورد نظر ما این بود که بازی به جای روز نهم در روز دوازدهم برگزار شود، امروز شنیدم قرار بر این شده تا بازی با یک روز تاخیر و در روز دهم برگزار شود که همین یک روز هم غنیمت است، در حال حاضر ذوب آهن و تراکتورسازی نماینده های ایران در آسیا هستند و موفقیت آنها برای فوتبال ایران اهمیت ویژه ای دارد. به هرحال ممنونم از دوستان برگزار کننده که تا حدودی با پیشنهاد ما موافقت کردند و بازی را یک روز به تاخیر انداختند.»
کدخبر:9403
 
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-06 18:56:24
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۵۵
واقعا شرم اوره, لعنت بر سازمان لیگ لنگی
-
جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۳۶
یحیی بعده برد: ما عالی بودیم, داوری عالی تر. یحیی بعده باخت: داوری افتضاح بود, تو فوتبال ایران نتیجه خارج از زمین مشخص میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر