فهرست
متلک فغانی به مربیان ایرانی: مگر در چه سطحی هستند؟
متلک فغانی به مربیان ایرانی: مگر در چه سطحی هستند؟

متلک فغانی به مربیان ایرانی: مگر در چه سطحی هستند؟

آی اسپورت- جمله همه چیزمان به همه چیزمان می آید را بارها شنیده ایم. این جمله برای داوران استفاده های زیادی داشته است. چون هرگاه از سطح پایین داوری آنها انتقاد شده آنها با استفاده از این جمله به ما یادآوری می کنند که در فوتبال ما سطح چه چیزی بالاست که سطح داوری ها باشد! فغانی آخرین نفری است که این یادآوری را انجام می دهد. داوری که نه تنها در داخل بلکه در بازیهای بین المللی هم قضاوتهای جنجالی کم نداشته است. او امروز در برنامه ورزش و مردم  وقتی درباره سطح و عملکرد داوران لیگ برتر از او سوال شد گفت که به همکارانش و عملکرد آنها نمره قبولی می‌دهد.
 این داور خبرساز فوتبال ایران سپس با کنایه‌ای تند و تیز از کسانی که از داوری انتقاد می‌کنند از آنها خواست سطح داوری را با سایر اجزای فوتبال مقایسه کنند. فغانی گفت: مثلا ما از نظر سطح مربیگری در چه حدی هستیم که مربیان همیشه از داوری انتقاد می‌کنند؟ به نظر من سطح داوری ما از مربیگری در فوتبال ما پایین‌تر نیست.
این جمله فغانی با تشویق بهرام شفیع مجری ورزش و مردم مواجه شد.
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-06 19:58:24
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۱۹
دوتا اسکل
duman
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۰۸
تو اگر وجدان داشتی با اون قضاوتهای بیشرفانه ات یک تنه سپاهانو قهرمان نمی کردی.اینو بدون که روز خوش نخواهی دید چون آه و نفرین میلیونها نفر ÷شت سرته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر