فهرست
افشاگری آجرلو با موضوع تقلب: انتخابات ریاست جمهوری 8سال پیش تکرار شد
افشاگری آجرلو با موضوع تقلب: انتخابات ریاست جمهوری 8سال پیش تکرار شد

افشاگری آجرلو با موضوع تقلب: انتخابات ریاست جمهوری 8سال پیش تکرار شد

مصطفی آجرلو درباره اختلاف فاحش بین آرای ماخوذه گفت: از مردم ایران عذرخواهی می کنم و تبریک می گویم به آقایان جهانگیری و اسلامیان و همچنین به دولت تدبیر و امید تبریک می گویم که خوب انتخاباتی را برگزار کردند.
حدود یک ماه است که به وزیر که دوست دارد کارش را خوب انجام بدهد هشدار می دادم که آقای جهانگیری و آقای اسلامیان به صورت ناعادلانه در انتخابات دخالت کردند. آقای وزیر که عدالتخواه است باید به او تبریک بگویم. 
 لابی های دیشب: فکر می کنم صاحبان رای حق دارند که رای بدهند اما دخالت جهانگیری و اسلامیان در این انتخابات غیرقابل قبول است. وزیر ورزش همین فرد را به عنوان یکی از مسئولین فساد در فوتبال می دانستند. ولی حالا از این فرد حمایت می کنند. وای به حال مردمی که دنبال فوتبال پاک هستند. هشت سال پیش اتفاقاتی در انتخابات ریاست جمهوری افتاد و حالا این اتفاقات در انتخابات ریاست فدراسیون رخ داد.
از احمدی‌نژاد تا تدبیر و امید: امیدوارم فوتبال پاک شود که این پاکی هم از مسئولین شروع می‌شود که دست‌های پنهان آنها در کارها دخیل بوده است. 8 سال پیش  احمدی‌نژاد در انتخابات دخالت کرد و امروز هم دولت تدبیر و امید. پس فرقی بین این دو دولت نیست. هر دو دخالت کردند. فوتبال پاک احمدی‌نژاد را الان می‌بینید و برای این دولت و جهانگیری هم در آینده خواهید دید.
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-07 12:11:29
نظر دهید

۳ نظر
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۴۹
دولت تحقیر و تزویر. کجا احمدی نِاد کجااااااااااااااااااااااااااااااااا
پاپاستوپولوس
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۰۴
چرت نگو ترک نفهم
-
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۱۸
توبیا برو جلو پارس کن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر