فهرست
دیسلایک: لجبازیِ در انتخاب داور حساس‌ترین بازی هفته
دیسلایک: لجبازیِ در انتخاب داور حساس‌ترین بازی هفته

دیسلایک: لجبازیِ در انتخاب داور حساس‌ترین بازی هفته

آی اسپورت- وقتی تصاویرِ تلویزیونی پرده از آفسایدبودن گل اول نفت تهران به پرسپولیس برداشتند و این موضوع در برنامه‌های تلویزیونی شبکه‌های مختلف تایید شد، انتظار می‌رفت داور این مسابقه حسین زرگر به خاطر این تصمیم اشتباه با محرومیت روبرو شود و حداقل در هفته بیست و نهم فرصت قضاوت را به دست نیاورد اما در تصمیمی عجیب، داوری حساس‌ترین دیدار این هفته بین تیم صدرنشین استقلال و تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی به این داور سپرده شد. تصمیم انتخاب زرگر برای این مسابقه بزرگ، بدون تردید نتیجه ادامه لجبازی‌ها بین دپارتمان داوری و کمیته داوران فدراسیون فوتبال است.
 یک هفته قبل، رئیس دپارتمان داوری به شکلی عجیب روی همه تصمیمات بحث برانگیز داوری هفته صحه گذاشت و حتی گل اول نفت به پرسپولیس را تایید کرد. درست در نقطه مقابل عنایت، اصفهانیان به خاطر ضعف در داوری‌های هفته از تماشاگران فوتبال معذرت‌خواهی کرد تا مشخص شود اختلاف نظر بین این دو نهاد از همیشه جدی‌تر است. این کشمکش که از ابتدای لیگ وجود داشته، حالا از همیشه پررنگ‌تر شده و بعید نیست روی بازی‌های حساس دو هفته باقی مانده لیگ نیز تاثیر بگذارد. دپارتمان داوری که انتظار می‌رود بیشتر مشغول انجام پروژه‌های آموزشی باشد، با انتخاب داوران این هفته در مقابل کمیته داوران ایستاده است. عنایت، زرگر را بعد از اشتباه بزرگ هفته بیست و هشتم، به عنوان داور مسابقه استقلال و تراکتور انتخاب کرده است. تصمیمی که شاید آغازکننده جنجال‌های تازه‌ای در لیگ برتر فوتبال ایران باشد. 


کدخبر:9405
  ۵  
آی اسپورت
2016-05-07 14:54:04
نظر دهید

۵ نظر
اسمان
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۱۶
میخوان استقلال رابرنده کنن.اقای افشارزاده در وزارت با تاج برای انتخابش لابی کرده.
-
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۲۳
لعنت به اسمان دروغگو
-
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۲۷
خخخخخخ سلیت نفهم !! اولا آفساید نبود دوما کمک داوذ اعلام کرد خخخخخخخخخخخخخخخ
بهرام
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۳۶
آقا رسما اعلام کنید که سایت رسمی باشگاه پرسپپلیس هستید زشته پشت نام های قلابی پنهان میشوید , هر ساعت یک مطلب حاشیه ای علیه استقلال میگذارید
-
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۳۸
یعنی از این ضایع تر نمی تونستن بازی رو برا کیسه درارن ما فردا منتظر چشمک طلایی زرگر هستیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر