فهرست
بنگر به گسترش نرسید: نورمحمدی مقابل F14 !
بنگر به گسترش نرسید: نورمحمدی مقابل F14 !

بنگر به گسترش نرسید: نورمحمدی مقابل F14 !

آی اسپورت - با وجود تلاش پزشکان پرسپولیس، بنگر به بازی با گسترش نرسید و سرخ‌ها در غیاب او مقابل تیم کمالوند قرار می‌گیرند. بنگر در بازی با استقلال اهواز مصدوم شد و غیبت او مقابل نفت تهران کار دست پرسپولیس داد. زوج اومانیا و ماریچ تا اواسط نیمه دوم، توانستند دروازه پرسپولیس را بسته نگه دارند اما بعد از مصدومیت ماریچ و بیرون رفتن او، نورمحمدی وارد زمین شد و بلافاصله نفتی‌ها به گل رسیدند.

برانکو در بازی با گسترش فولاد هم مجبور است از زوج ماریچ و اومانیا استفاده کند. زوجی که این فصل در کنار هم، عملکرد چندان موفقی در خط دفاع پرسپولیس نداشتند و 6 گل در دو بازی از سپاهان و سیاه جامگان خوردند. بازی پرسپولیس و صبا، تنها کلین شیت زوج خارجی پرسپولیس بود.

نکته نگران کننده‌تر، احتمال حضور نورمحمدی در زمین است. بیماری ماریچ هنوز کاملا بهبود پیدا نکرده و ممکن است برانکو مجبور شود در نیمه دوم، دوباره نورمحمدی را به زمین بفرستد. آن‌ها هم مقابل F14 گسترش فولاد، که بعد از طارمی با 10 گل در رده دوم جدول گلزنان لیگ قرار دارد. ابراهیمی در بازی با ذوب آهن، سه گل به مظاهری زد و اولین هت تریک فصل را هم به نام خودش ثبت کرد.کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-07 15:56:52
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۲۱
مهم اینه خورشیدی به لنگ حال میده
-
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۲۳
مهم امثال فروزان میداودی و شریفات هستن که نون حلال یراشون اهمیتی نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر