فهرست
آنچلوتی : در مورد بازی کردن " رونالدو " امروز تصمیم گیری خواهیم کرد !
آنچلوتی : در مورد بازی کردن " رونالدو " امروز تصمیم گیری خواهیم کرد !

آنچلوتی : در مورد بازی کردن " رونالدو " امروز تصمیم گیری خواهیم کرد !

آی اسپورت- امشب جدال حساس رئال مادرید و دورتموند در " زیگنال ایدونا پارک " برگزار خواهد شد و کارلو آنچلوتی بخاطر برتری قاطعانه 3-0 در دیدار رفت با خوشبینی به این بازی نگاه می کند. کارلتو در مصاحبه مطبوعاتی قبل از بازی  اظهار داشت :« بازی سختی را درپیش داریم . دورتموند با حضور لواندفسکی یک تیم دیگر است. او بازیکنی بزرگ و با کیفیت است . دورتموند با لواندفسکی تیم قویتری است »


آنچلوتی در مورد بازی کردن رونالدو عنوان داشت :

« او در تمرینات حضور داشت . البته خیلی به او فشار نیاوردیم. باید ببینیم که امروز چه اتفاقی می افتد و وضعیت او چگونه خواهد بود. سپس در مورد بازی کردن یا نکردن او تصمیم گیری خواهیم کرد.اگر 100 درصد آماده باشد بازی خواهد کرد درغیر اینصورت خیر ! خوشبختانه کریس یک بازیکن تمام حرفه ای است و از وضعیت بدنی خودش بخوبی خبر دارد. هر زمان که آماده بازی باشد خودش به من اعلام می کند. مثل همان اتفاقی که روز قبل از بازی با سوسیه داد افتاد و به من گفت که بهتر است بازی نکند. نه در مورد او و نه در مورد هیچ بازیکن مصدوم دیگری ریسک نمی کنم. خوشبختانه عملکرد تیم در غیاب رونالدو خوب بوده و همین مساله کار من برای تصمیم گیری را راحت تر کرده است »


کارلتو در مورد تغییر سیستم در بازی فردا و ایجاد انگیزه بین بازیکنان افزود :

« نه ! هیچ تغییر سیستمی در کار نیست. نیازی هم نیست که به بازیکنان ، در چنین سطحی از فوتبال انگیزه بدهی. صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان به خودی خود در هر بازیکنی انگیزه مضاعف ایجاد می کند. دورتموند برای زدن 4 گل به ما و صعود ، 90 دقیقه وقت دارد و ما هم به همین میزان زمان برای زدن یک گل نیازمندیم. البته این یک ایده است ولی معتقدم هر زمان که بتوانیم گل خودمان را بزنیم ، پرونده بازی بسته خواهد شد »


سرمربی رئال در مورد وضعیت فعلی تیم خاطر نشان کرد :

« بعد از سه پیروزی پیاپی ، وضعیت تیم مطلوب  شده است. دو شکست مقابل بارسا و سویا برای ما بسیار گران تمام شد. اما تیم در مقابل این دو شکست واکنش خوبی از خود نشان داد و در حال حاضر از لحاظ فیزیکی و روحی وضعیت بسیار ایده آلی داریم. برای بازی فردا هم نگران نیستم. یک مربی هیچوقت قبل از بازی به اتفاقات بد و نکات منفی فکر نمی کند . در بازی فردا هم به مانند بازی رفت به قصد پیروزی وارد زمین خواهیم شد »


در پایان آنچلوتی در مورد وضعیت مصدومان تیم اظهار داشت :

« زخم زانوی گرت بیل بهبود پیدا کرده و او برای بازی مشکلی ندارد. اما در مورد رونالدو همانطور که گفتم امروز تصمیم گیری خواهد شد. در خط دفاع ، په په و راموس آماده هستند ، ضمن اینکه کوئنترائو هم دفاع چپ ما خواهد بود. ایده تاکتیکی من همواره ارائه بازی تهاجمی است چه در خانه و چه در خارج از خانه ! چرا که ابزار این کار را در اختیار داریم. در فاز دفاعی هم معتقدم تمام بازیکنان حتی مهاجمان باید در کارهای دفاعی مشارکت داشته باشند »

     
آی اسپورت
2014-04-08 01:11:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر