فهرست
سجاد شهباز: تراکتورسازی سهمیه می خواهد و ما قهرمانی/ همه چیز دست خودمان است ولی هنوز کارمان تمام نشده
سجاد شهباز: تراکتورسازی سهمیه می خواهد و ما قهرمانی/ همه چیز دست خودمان است ولی هنوز کارمان تمام نشده

سجاد شهباز: تراکتورسازی سهمیه می خواهد و ما قهرمانی/ همه چیز دست خودمان است ولی هنوز کارمان تمام نشده

 آی اسپورت-  سجاد شهباززاده درباره قهرمان فصل می گوید:«شانس هر سه تیم به یک اندازه است اما کار ما سخت تر است چون بازیهایی که داریم دشوارتر هستند. کار خیلی پیچیده شده اما سرنوشت دست خودمان است و امیدوارم با 2 پیروزی در بازیهایی که در پیش داریم قهرمان شویم. مهمترین برگ برنده ما در 2 بازی آینده هواداران هستند که نقش مهمی در قهرمانی استفلال می توانند ایفا کنند. از هواداران خواهش می کنم در بازیهای آینده همراه مان باشند تا با حمایت آنها بتوانیم روزهای خاطره انگیزی را رقم بزنیم و خوشحال شان کنیم. ما می دانیم که هنوز کارمان تمام نشده و 2 بازی بسیار سخت داریم پس هواداران هم اگر قهرمانی می خواهند بیایند».
 
* بعد از دربی بدی که داشتید با دو برد دوباره شرایط خوبی پیدا کردید.
بابت دربی هنوز ناراحتم و احساس بدی دارم. متاسفانه آن روز، روز استقلال نبود و خیلی بدشانسی آوردیم. اگر اشتباهات داوری رخ نمی داد و خودمان هم از موقعیت های مان استفاده می کردیم نه تنها آن نتیجه رقم نمی خورد بلکه بازی را می بردیم. همه می دانند آن نتیجه فاصله استقلال و پرسپولیس نبود و باخت 4 گله ما یک اتفاق نادر در فوتبال است. اما خدا را شکر بعد از دربی با دو برد پی در پی بازهم حال مان خوب شد. بعد از دربی همه بچه ها هم قسم شدند برای آبرو و حیثیت خودشان بازی کنند و دوباره دل هواداران را هم به دست بیاورند. ما برای ماندن در کورس قهرمانی به این دو پیروزی نیاز داشتیم و حالا فقط دو گام تا قهرمانی داریم.

* شانس استقلال را از بقیه مدعیان بیشتر نمی دانی؟
شانس هر سه تیم به یک اندازه است اما کار ما سخت تر است چون بازیهایی که داریم دشوارتر هستند. کار خیلی پیچیده شده اما سرنوشت ما دست خودمان است و امیدوارم با 2 پیروزی در بازیهایی که در پیش داریم قهرمان شویم. مهمترین برگ برنده ما در 2 بازی آینده هواداران هستند که نقش مهمی در قهرمانی استفلال می توانند ایفا کنند. از هواداران خواهش می کنم در بازیهای آینده همراه مان باشند تا با حمایت آنها بتوانیم روزهای خاطره انگیزی را رقم بزنیم و خوشحال شان کنیم. ما می دانیم که هنوز کارمان تمام نشده و 2 بازی بسیار سخت داریم پس هواداران هم اگر قهرمانی می خواهند بیایند.

* بازی با تراکتورسازی را چطور می بینی؟
تراکتورسازی همیشه رقیب سرسختی برای استقلال بوده است. الان هم که خودشان می خواهند سهمیه بگیرند و قطعا با تمام قوا جلوی استقلال حاضر می شوند. کار بسیار سخت است اما همانطور که گفتم ما از امتیاز میزبانی برخورداریم و امیدوارم روز یکشنبه استادیوم آزادی از همیشه آبی تر باشد. تراکتورسازی هم این روزها شرایط بسیار خوبی دارد و بازی بسیار سختی داریم.

* بودن قلعه نویی چقدر بازی را حساس تر می کند؟
این بازی به اندازه کافی حساس هست و بودن آقای قلعه نویی آن را حساس تر نمی کند. قلعه نویی زحمات زیادی برای استقلال کشیده و همیشه هم خودش را یک استقلالی می داند. طبیعی است که او به فکر پیروزی تراکتورسازی در این بازی باشد و ما هم برای بردن تیم خودمان تلاش کنیم.

* استقلال در مقطعی از نیم فصل دوم افت کرد وگرنه الان شانس تان بیشتر از بقیه تیمها برای قهرمانی بود.
قبول دارم در مقطع حساسی از فصل افت کردیم و امتیازات حساسی را از دست دادیم. برخی از تساوی های ما واقعا ناامیدکننده بود و باعث شد فاصله رقبا با صدر کمتر شود اما الان دیگر زمان حسرت خوردن نیست و باید در بازیهای آینده حداکثر امتیازات را بگیریم.

* رسیدن به فینال جام حذفی باعث نشد لیگ را جدی نگیرید؟
اصلا اینطور نیست. اگر بازیکنی چنین تفکری داشته اشتباه کرده است. درست است که به فینال رسیده ایم اما فینال یک تک بازی است و هر اتفاقی در آن ممکن است رخ دهد. ما همیشه لیگ را جدی گرفتیم و هرگز به امید قهرمانی در جام حذفی نماندیم.

* عملکرد کلی استقلال را در این فصل چطور ارزیابی می کنی؟
استقلال برای قهرمانی بسته نشده بود و از اول فصل گرفتن سهمیه آسیایی را اولویت قرار داده بودیم. اما هر چه از فصل گذشت شرایط مان بهتر شد و مدعی شدیم. تیم خوبی داشتیم اما برخی از کمبودها اذیت مان کرد. با اینکه مدیریت باشگاه خیلی برای برطرف کردن مشکلات مالی زحمت کشید اما در مقطعی از فصل مشکلات مالی آزارمان داد و روی کار بچه ها اثر گذاشت. با این حال بچه ها و کادر فنی از دل و جان مایه گذاشتند و هیچکس کم کاری نکرد.

* از سجاد شهباززاده در سالی که گذشت راضی بودی؟
زیاد نه. دلم می خواست خیلی بهتر از این باشم و بیشتر به استقلال کمک کنم. امیدوارم در دو بازی آخر اتفاقاتی بیفتد که بتوانم بیشتر به تیمم کمک کنم و برای استقلال مفید باشم.

* اگر استقلال قهرمان شود فصل آینده هم آبی پوش می مانی؟
هنوز تصمیمی برای فصل آینده نگرفته ام. اگر لژیونر نشوم که هدفم این است این اتفاق بیفتد در استقلال می مانم. فعلا تمرکزم روی دو بازی باقیمانده است تا بتوانیم با هواداران جشن قهرمانی را بگیریم.
 
 
منبع: فوتبال ایرانی
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-08 03:58:57
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۳۸
سوراختوریا هیچ غلطی نمی تونن بکنن
خطاب به کیسه کشا
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۲۱
غلط زیادی موقوف2_1نیبازید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر