فهرست
بختیار: حتما باید جلوی استقلال بازی کنم/ درباره تیم فصل بعدم صحبت کنم، حاشیه درست می شود
بختیار: حتما باید جلوی استقلال بازی کنم/ درباره تیم فصل بعدم صحبت کنم، حاشیه درست می شود

بختیار: حتما باید جلوی استقلال بازی کنم/ درباره تیم فصل بعدم صحبت کنم، حاشیه درست می شود

آی اسپورت-  بختیار رحمانی مصدوم است ولی می گوید باید حتما جلوی استقلال بازی کند:«کادر پزشکی تراکتورسازی و خودم تمام تلاش مان را به کار گرفته ایم تا به بازی برسم. این بازی برایم خیلی اهمیت دارد و نمی خواهم تیمم را تنها بگذارم. بازی خیلی حساس است و حتما باید به میدان بروم. می دانم روی من حساسیت زیادی برای این بازی وجود دارد و نمی خواهم بهانه دست کسی بدهم».
 
* کار با قلعه نویی چطور است؟
قبلا شنیده بودم قلعه نویی با بازیکنانش رفیق است و رابطه خوبی با آنها دارد. او با بچه ها رفتاری پدرانه دارد و همیشه هوای آنها را دارد. نه تنها من بلکه همه بازیکنان تیم با قلعه نویی رابطه دوستانه ای دارند. شخصا از او چیزهای زیادی یاد گرفته ام و ممنونش هستم. وضعیت من در تراکتورسازی با قلعه نویی خیلی بهتر شد و امیدوارم در پایان فصل هم روزهای خوب مان تکمیل شود.

* تا اواسط فصل روزهای خوبی نداشتی و هواداران، تو و بقیه سربازها را مقصر ناکامی های تراکتورسازی می دانستند.
این حرف را قبول ندارم که هواداران ما سربازها را مقصر ناکامی های تراکتورسازی می دانستند. هواداران واقعی علیه ما شعار نمی دادند بلکه کسانی بودند که دل شان نمی خواست تراکتورسازی موفق باشد و دیواری کوتاهتر از سربازها پیدا نمی کردند. من دیگر آن اتفاقات را فراموش کرده ام و گذر زمان نشان داد که سربازها از جان و دل برای تیم مایه می گذارند. بقیه بازیکنان هم زحمت می کشند اما اگر منصف باشیم سربازها نقش پررنگ تری در موفقیت های اخیر داشته اند.

* انگار هنوز هم بابت آن اتفاقات دلخوری؟
بله هنوز هم ناراحتم چون آن افراد شرافت و انسانیت را زیر پا گذاشتند و به ما تهمت زدند. اینکه تراکتورسازی نمی توانست در اوایل فصل نتایج خوبی بگیرد را به پای ما نوشتند و هر تهمتی که دل شان خواست زدند. از آن افراد نمی گذرم و نمی بخشم شان چون با آبروی من و بقیه بازیکنان سرباز بازی کردند. خدا را شکر که ما توانستیم خودمان را ثابت کنیم و روسیاهی به آنها ماند.

* آمدن قلعه نویی باعث تحول تراکتورسازی شد؟
امیرخان پرافتخارترین مربی فوتبال ایران است و موفقیت هایش بی دلیل نیست. نه اینکه الان شاگردش باشم و این حرفها را بزنم. قلعه نویی وقتی که در استقلال بود هم من را می خواست چون به فوتبالم اعتقاد دارد. او منشا تحول در تراکتورسازی شد و اگرچه در ابتدای حضورش از جام حذفی کنار رفتیم اما با شناخت بیشتر قلعه نویی از تیم شرایط بهتر شد. مطمئن باشید اگر الان به استقلال یا هر تیم دیگری در جام حذفی می خوردیم حذف نمی شدیم.

* در لیگ شرایط خوبی پیدا کرده اید و حتی می توانید سهمیه بگیرید.
بله وضعیت مان در لیگ خوب شده اما ای کاش زودتر از اینها به این جایگاه می رسیدیم تا فرصت داشتیم برای قهرمانی هم بجنگیم. ای کاش الان در کورس قهرمانی بودیم چون واقعا تیم خیلی خوبی داریم و شایستگی داشتیم قهرمان شویم فقط حیف که خیلی دیر خودمان را پیدا کردیم. الان هم علاوه بر اینکه می توانیم در مشخص شدن قهرمان لیگ نقش داشته باشیم برای گرفتن سهمیه هم می جنگیم.

* یعنی امیدی به قهرمانی ندارید؟
در فوتبال هر اتفاقی ممکن است بیفتد اما خیلی باید خوش خیال باشیم که برای خودمان شانس قایل باشیم. باید هر سه مدعی سه بازی آینده شان را ببازند تا ما قهرمان شویم. فکر می کنم بهتر است منطقی باشیم و به فکر گرفتن سهمیه باشیم تا به قهرمانی فکر کنیم.

* بازی با استقلال را چطور می بینی؟
بازی خیلی سختی داریم. قطعا هواداران استقلال آزادی را پر می کنند و می خواهند تیم شان را برنده این بازی ببینند. ما هم با تمام قوا به میدان می رویم چون خودمان هم به پیروزی در این بازی نیاز داریم.

* مصدوم هستی. به بازی با استقلال می رسی؟
کادر پزشکی تراکتورسازی و خودم تمام تلاش مان را به کار گرفته ایم تا به بازی برسم. این بازی برایم خیلی اهمیت دارد و نمی خواهم تیمم را تنها بگذارم. بازی خیلی حساس است و حتما باید به میدان بروم. می دانم روی من حساسیت زیادی برای این بازی وجود دارد و نمی خواهم بهانه دست کسی بدهم.

* برای فصل بعد چه تصیمی گرفته ای؟
هنوز به آینده فکر نکرده ام. فعلا تمام تمرکزم روی این است که تراکتورسازی رتبه خوبی در جدول کسب کند و سهمیه بگیرد. الان اگر بخواهم درباره وضعیت فصل آینده ام حرف بزنم حاشیه ایجاد می شود و من هم از حاشیه فراری هستم.
 
 
منبع: فوتبال ایرانی
  ۴  
آی اسپورت
2016-05-08 04:01:49
نظر دهید

۴ نظر
-
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۲۱
آره حتما باید بازی کنه به کیسه حال بده... از زمانی که فولاد بود همیشه جلو کیسه خوش رقصی داشته این بشر
-
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۰۲
چرا باید؟؟ قول و قراری با عوامل پشت پرده تیم مافیای پایتخت گذاشتی؟؟؟!!!
تراختور
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۰۳
من که امیدوارم بازی نکنی! کاش قلعه نوعی بهت اعتماد نکنه! ولی اگه بازی کردی و کم فروشی کردی تو همین مدت کوتاه باقیمانده تبریز رو برات جهنم میکنیم! مطمئن باش!!!
اسمان
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۰۷
تیم بعدیش پرپولیسه.باورکنید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر