فهرست
آخرین شک پرویز: تاکتیک استقلال عوض می‌شود؟
آخرین شک پرویز: تاکتیک استقلال عوض می‌شود؟

آخرین شک پرویز: تاکتیک استقلال عوض می‌شود؟

آی اسپورت- پرویز مظلومی با توجه به اینکه مقابل تراکتورسازی مهمترین دیدار فصل خود را سپری می‌کند و باید این بازی را ببرد، در حال مطالعه برای تغییر تاکتیک و تهاجمی‌تر کردن استقلال است.

پرویز مظلومی شاید به مهمترین دیدار این فصل خود رسیده، دیدار با تراکتورسازی نه تنها حساسیت دیدار با امیر قلعه نویی را به همراه دارد بلکه تنها اگر به سود استقلال تمام شود می‌تواند حکم قهرمانی این تیم را با مظلومی امضا کند. این موضوع انتخاب تاکتیک مناسب برای این دیدار را بسیار مهم کرده است و به همین دلیل حتی حنیف عمران زاده را هم به استقلال برگرداندند تا جای خالی مگویان را پرکنند. با این وجود بحث اصلی در میان مربیان استقلال امروز این است که آیا با وجود مصدومیت روزبه چشمی، سیستم بازی را با یک هافبک دفاعی بچینند و تنها امید ابراهیمی را آنجا به عنوان هافبک تدافعی به کار بگیرند یا با دو هافبک دفاعی به میدان بروند؟
پرویز مظلومی تا این لحظه در حال برنامه ریزی برای بازی با یک هافبک دفاعی، خارج کردن خرسندنیا از ترکیب و اضافه کردن برهانی یا محسن کریمی به ترکیب اصلی است. این همان کاری است که برانکو مقابل استقلال انجام داد وقتی دید کمال کامیابی نیا را ندارد. باید دید مظلومی چنین ریسکی را در نهایت انجام می دهد یا اینکه با همان سیستم ۱-۳-۲-۴ به میدان می‌رود؟
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-08 04:12:59
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۳۳
خرسندنیا کیه؟ توهم زدی؟ فرشید بازی می کنه
اسمان
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۱۲
باهرسیستمی بازی کنه تیراختورمیبره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر