فهرست
دردسر قابل پیش‌بینی/ ورود کمیته صیانت به ماجرای شلوار سوشا
دردسر قابل پیش‌بینی/ ورود کمیته صیانت به ماجرای شلوار سوشا

دردسر قابل پیش‌بینی/ ورود کمیته صیانت به ماجرای شلوار سوشا

آی اسپورت - در چند روز گذشته عکسی از سوشا مکانی در حالی که شلوار نامناسبی پوشیده بود در فضای مجازی منتشر شد. ابتدا تصور می‌شد این عکس فتوشاپ باشد اما سکوت وی و مسئولان باشگاه پرسپولیس این شائبه را کمرنگ کرد. بسیاری از افراد اعتقاد داشتند با توجه به جایگاه اجتماعی سوشا مکانی، وی نباید با این ظاهر در جامعه حاضر شود.
حجت‌الاسلام علیرضا علیپور رئیس کمیته صیانت از سلامت سازمان لیگ در این باره گفت: افرادی که مشهور می‌شوند باید مراقب رفتار خود باشند. این افراد خواسته یا ناخواسته الگوی بسیاری از جوانان محسوب می‌شوند و به همین دلیل باید از رفتار و کردار خود مراقبت کنند. ابتدا باید صحت عکس را بررسی کنیم و در صورتی که اثبات شود این عکس واقعی است و فتوشاپ نیست این موضوع را پیگیری خواهیم کرد. اگر عکس درست باشد مکانی را خواهیم خواست تا توضیحاتش را در این باره ارائه کند. مطمئناً این موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری می‌کنیم و در صورت لزوم برخورد لازم با وی صورت می‌گیرد.
 


کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-08 09:24:02
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۳۱
از سوشا خوشم نمیاد ولی یعنی چی که این آقایون به تنبون مردم هم گیر میدن؟
آرش
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۵۸
از شوسا بخاطر رفتارش ، بخاطر مدل لباس پوشیدنش و بخاطر خیلی چیزای دیگه خوشم نمیاد ولی این سلیقه منه و واقعا مسخره است که بگم چرا اینجوری لباس پوشیدی؟ به من چه؟ من خیلی هنر کنم ایرادهای خودم رو برطرف کنم. یه مشت آدم بیکار دور هم جمع شدن و اسم خودشون رو گذاشتن کمیته صیانت که به مسائل بی اهمیت رسیدگی کنن. در جایی خوندم که سوشا مثل دلقکا لباس پوشیده. خوب تو نپوش! لابد برای این که تو کمیته باشن حقوق هم میگیرن و ......... مسخره است، واقعا مسخره است.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر