فهرست
یادداشت قاسمخانی برای مایلی‌کهن/ باعث شدی احمق نباشم
یادداشت قاسمخانی برای مایلی‌کهن/ باعث شدی احمق نباشم

یادداشت قاسمخانی برای مایلی‌کهن/ باعث شدی احمق نباشم

آی اسپورت – حضور محمد مایلی کهن در برنامه دورهمی و حرف‌هایی که در این برنامه زد بازخوردهای زیادی داشته است. متنی که در ادامه می خوانید ، نوشته ای است از مهراب قاسم خانی برای محمد مایلی کهن:
من هیچ وقت عقاید و رفتارهای محمد مایلی کهن را دوست نداشتم و هنوز هم ندارم. اوایل ضبط برنامه دورهمی قبل از اینکه از این برنامه جدا شوم ، محمد نادری داستان خیلی عجیبی را تعریف کرد.27 سال پیش محمد مایلی کهن در یک تصادف رانندگی باعث فوت پدرش شده بود... از محمد خواستم تا اجازه بدهد در یکی از برنامه ها این موضوع را مطرح کنیم.با اینکه می دانم خیلی برایش سخت بود اما این موضوع را قبول کرد.چیزی که آن موقع برایم مهم بود ، عجیب بودن یا بار دراماتیک تصادف نبود.نکته مهم برای من رفتار آقای مایلی کهن بعد از این تصادف بود که محمد در ادامه ماجرا تعریفش کرد. آقای مایلی کهن تا سال ها بعد به خانواده محمد سر می زد و بهشون رسیدگی می کرد و بچه ها را به سینما و استادیوم می برد...
دوست داشتم آقای مایلی کهن مهمان مان باشد تا به خودم و خیلی ها نشان بدهم چقدر بد است قضاوت کاملا سیاه یا سفید.دوست داشتم بفهمیم که اگر محمد مایلی کهن را دوست نداریم،معنیش این نیست که او آدم بدی است. رفتار انسانی که ایشان داشت را شاید خیلی از ماها در شرایط مشابه نداشتیم.
پ.ن اول:متاسفانه ممنوع الکاری اجازه نداد خودم تو قسمتی که آقای مایلی کهن آمدند با ایشان حرف بزنم اما از همین جا می گم هنوز هم با عقایدشان مشکل دارم اما ازتون ممنونم که با انسانیت تان باعث شدید احمق نباشم.
 
کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-05-08 09:55:57
نظر دهید

۲ نظر
اسمان
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۰۵
خداییش این روزنامه هاوصداوسیما چرا ایقدربه مایلی کهن بها میدن اخه چه گلی سر این فوتبال زده.
محمد
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۴۹
یادداشت برای قاسمخانی دوست داشتنی. سکانس اول.امجدیه.. شکور مارادونا...هربارکه کنار خط طولی میره و برمیگرده دلت میخواد حتی واسه غیر فوتبالیا هم پز بدی...برا سالها اینجوری جوونی میکنی..ممد مایلی با پرسپولیس تو ازادی 6 تا به بانک سپه میزنه...برا سالها اینجوریه...اینبار دمقی چون اس اسی هستی!وبرا سالها ممد مایلی وقرمزا ناامیدت میکنن...بلاخره روز تو هم میرسه...ماسیس هاکوپیان.........محرمی گل خالی رو میزنه هوا ..صمد یه گل زده.فکر میکنی برگزیده خدایی ....برا سالها اینجوری جوونی میکنی. سکانس دوم.ممد مایلی خبرنگاررو میزنه...دیروزش بازی جهان سوری رو دیده بودی... فوتبال تنیس نیست..نه گلفه نه بسکت.عضو صفحه i hate manchester united ام ولی همه لحظات فوتبالیم رو با لگد کانتونا عوض نمیکنم....سلطان الدترافورد ...وکله زیدان...اخه با مادرم چکار داری با مذهبم ووو...با شلوارمم حتی؟اخه چرا؟ عزیز حرفایه کامله دورهمیوببین وشک نکن که ممد مایلی همیشه چیزی برا عرضه داره.به جوج قانعه... بدونه پنت هاوس ومازراتی.اون یه بخش از فوتباله معاصره .مثل چنگیز وممدخانی و...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر