فهرست
حمله عجیب روزنامه پیروزی به داور بازی استقلال: کک کسی هم نمی‌گزد
حمله عجیب روزنامه پیروزی به داور بازی استقلال: کک کسی هم نمی‌گزد

حمله عجیب روزنامه پیروزی به داور بازی استقلال: کک کسی هم نمی‌گزد

آی اسپورت - روزنامه پیروزی امروز در مطلب تندی روند داوری ها را پس از دربی به نفع استقلال و به ضرر پرسپولیس عنوان کرد. این روزنامه با اشاره به انتخاب حسین زرگر برای قضاوت بازی استقلال و تراکتورسازی نوشت:

*زرگر داور بازی تراکتورسازی و استقلال شد.ایشون در بازی راه اهن و استقلال اشتباهات عجیبی به نفع استقلال داشته. در یک بازی دیگر نیز همچنین.در بازی سپاهان و پرسپولیس هم کلکسیونی از اشتباهاتش را شاهد بودیم.چه اصراری است او داور این بازی و البته با این میزان اشتباه داور بازی های حساس باشد.چطور بعد از دربی در دو بازی اخیر سرخابی ها اشتباهات داوری به نفع استقلال و ضرر پرسپولیس بوده.فوتبال ما پاک است.

*حالا که بعد دربی شاهد شروع مجدد و سریالی اشتباهات داوری به نفع ابی و ضرر قرمز هستیم.حالا که اینهمه حرف و حدیث درباره بازیکنان حریف ابی ها منتشر شده و می شود،حالا که حریفان پرسپولبس هم بسیج شده اند برای کشیدن ترمز موفقیت سرخ ها،حالا که زرگر داوری که امسال دوسه بار بخاطر اشتباه یه ضرر پرسپولیس و نفع ابی ها محروم شده را داور بازی استقلال می کنند،حالا که شاهد اتفاقات غیرفوتبالی و دور از اخلاق هستیم و کک کسی هم نمی گزد، حالا که برخی برای بهم ریختن پرسپولیس انواع و اقسام گمانه زنی درباره لیست مازاد و خرید منتشر کرده و به قول برانکو کاری به رقیب ندارند، حالا که کارشناس داوری بخاطر اعلام نظر مبنی بر متضرر شدن سرخ ها و منتفع شدن ابی ها توسط مقام رسمی فوتبال تهدید می شود و حالا که صدرنشینی سرخ ها پس از ماهها صدرنشینی ابی ها و حماسه برد چهارگله دربی خار چشم خیلی ها شده باید دست در دست هم داد و رفت به استادیوم ازادی و یادگار برای حمایت از پرسپولیس محبوب و حریفان رفیب.هوادار؛ خانه نشستن خواست.برخیز!
 
کد خبر:9402
  ۸  
آی اسپورت
2016-05-08 10:50:02
نظر دهید
۸ نظر
حرف حساب
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۱۱
همیشه لابی این تیم کثیف پایتخت بیشتر بوده! تو این چند هفته کاملا دست های پشت پرده استقلال نمایان شدند: داوری ها افتضاح شد! صبا رو بهم ریختند! تراکتور رو وارد حاشیه کردند! بختیار دم بازی با استقلال داره بازی درمیاره! همه روزنامه ها بطور خودجوش درباره لیست سال بعد پرسپولیس نوشتند!! راست میگفت آشتیانی که استقلال یه قهرمانی پاک داره اون هم برای دوره او بوده!!!
farhad.mr
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۱۴
نمی دونم صاحب این بی صاحاب شده ای کیه انقدر حقیرین که اسم بی طرف بودن و یدک‌میکشین و به کرات ثابت کردین که یه خبر گذاری کاملا پرسپولیس هستین
رسول 1359
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۳۰
طرفدارهای کیسه دست سومی مثل یه بچه خردسال هستن که فقط نق میزنن در صورتی که تیم حکومتی کیسه همه جوره مورد حمایته... کار به جایی رسیده بدهی های کیسه رو فدراسیون مستقیما می پردازه... داوری که جای خود دارد!
-
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۰۳
رسول جان بدجوری توهم زدی, لنگ تیم حکومته که همه جوره ازش حمایت نیشه
-
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۲۶
یه نفر لایکتون رو هک کرده. لایک ۳ تا بود, تو ده ثانیه رسید به ۲۶
مشروح
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۲۷
واقعا اون استقلالی که تو پستهای اینچنینی 10 تا کامنت میده فازش چیه؟
-
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۰۶
لنگی چرت نگو
-
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۲۲
این برزو گوزو که رگباری فحش می ده نمونه ای از قشر کیسه کش بعد از ٦ در ٤ شدن هست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر