فهرست
عزیز محمدی بیانیه داد: هویتم را معامله نمی‌کنم!
عزیز محمدی بیانیه داد: هویتم را معامله نمی‌کنم!

عزیز محمدی بیانیه داد: هویتم را معامله نمی‌کنم!

آی‌اسپورت- عزیزالله محمدی امروز درباره انتخابات فدراسیون فوتبال بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
سپاس و درود خداوندی که انسان را آفرید وبه او نعمت تفکر بخشید.

سرانجام پس از ماه‌ ها گمانه زنی و فراز و فرودهای فراوان انتخابات فدراسیون فوتبال در روزی که اعضای محترم مجمع فدراسیون با تفکر و اندیشه مسیر چهارسال آینده فوتبال را ترسیم نمودند، برگزار و ارکان اصلی مدیریتی فوتبال ایران انتخاب شدند.

اینجانب به دلیل آنچه که احساس مسئولیت انجام وظیفه در قبال فوتبال ایران، برگرفته از تجارب چندین ساله ام در عرصه مدیریتی این ورزش محبوب و فراگیر احساس می نمودم، وارد عرصه انتخابات شدم. صداقت و شفافیت به همراه تدبیر و انجام یک برنامه ریزی اصولی و البته عملیاتی، سنگ بنای رفتار حرفه ای اینجانب چه قبل از ورود به عرصه انتخابات، چه در فرایند برگزاری و چه پس از آن بوده و خواهد بود.

در این گذر با احترام به شخصیت فردی و سوابق اجرایی و اعتمادی که در طول سال‌ ها به عنوان یک شخصیت مستقل که هرگز هویت و ارزش ها و باورهای خود را با پست های گذرا معامله نکرده و احترام به هیئت های فوتبال استانی و باشگاه‌های فوتبال ایران به عنوان ارکان اصلی این ورزش پرطرفدار، در مجمع فدراسیون فوتبال برنامه های خود را طرح و از آن دفاع نمودم.

صرف نظر از آنچه که در پایان مجمع انتخابات حاصل شد، شایسته است تا به اعضای محترم مجمع برای حضور و انتخابشان تبریک گفته و برای رئیس جدید فدراسیون فوتبال هم آرزوی موفقیت می کنم. برنده واقعی انتخابات را فوتبال می دانم ورزشی که همواره به عنوان ورزش محبوب خانواده ها که هواداران میلیونی آن با هر سن و جنسیت و شغل و طبقه اجتماعی، مجذوب این ورزش شده اند این قابلیت را دارد تا با پیروزی ها و موفقیت های خود هرچند گذرا اما پوششی برای کاستی ها بوده و موجب نشاط و غرور ملی می شود که در ایجاد این امید و نشاط، به طور قطع مسئولان فدراسیون با عملکرد و برنامه ریزی های خود نقشی اساسی ایفا خواهند نمود.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از وزارت ورزش و جوانان، اهالی فوتبال، ارباب جراید و رسانه و اعضای محترم مجمع فدراسیون فوتبال بار دیگر برای سکانداران جدید فوتبال ایران آرزوی موفقیت کرده و همچنان به عنوان خدمتگزاری در عرصه فوتبال، مصمم تر از گذشته در خدمت این ورزش مردمی بوده و انجام وظیفه خواهم کرد.

اتحادیه فوتبال ایران و فدراسیون فوتبال، دو بال قوی و کارآمد برای ورزش بوده که امیدوارم  در فصل جدید آغاز شده در عرصه مدیریت این ورزش، همچنان کارا و اثربخش در کنار یکدیگر با تعامل و تفاهم همکاری نمایند.

و من اله التوفیق رئیس اتحادیه فوتبال


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-05-08 13:15:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر