فهرست
استتوس‌بازی تحریریه آی اسپورت: حمله تبریز به قهرمانی تهران
استتوس‌بازی تحریریه آی اسپورت: حمله تبریز به قهرمانی تهران

استتوس‌بازی تحریریه آی اسپورت: حمله تبریز به قهرمانی تهران

آی اسپورت -دو هفته مانده به پایان لیگ برتر، پرسپولیس و استقلال برای قهرمانی باید دو تیم بزرگ شهر تبریز را شکست دهند. دو تیمی که این فصل سخت می‌بازند و در اوج آمادگی هستند. کیلومترها دورتر و در مشهد، استقلال خوزستان به تبریزی‌ها امید بسته تا بتوانند جام را به شاگردان ویسی هدیه بدهند. به نظر شما امروز چه اتفاقی می‌افتد؟ چه تیمی هفته را در صدر جدول تمام می‌کند؟


مهدی امیرپور: بازنده بزرگ لیگ طرفداری استقلال هستن. اگه قهرمان نشن و جامی نیارن، سرخوردگی در کنار شکست در دربی امان‌شان را می‌برد. اگر هم بازی امروز را ببرند و به سوی قهرمانی بروند، دست‌کم برای یک فصل دیگر باید تیم خمیازه‌بار مظلومی را تحمل کنند. استقلالی‌ها نمی دانند بین این دوگانه تلخ-تلخ کدام‌یک را باید انتخاب کنند.

نیلوفر کنگرانی: اوضاع در تبریز نرمال است. یا پرسپولیس خوب بازی میکند و می برد یا گسترش فولاد مثل همیشه با یک بازی غافلگیر کننده می تواند یقه مدعی قهرمانی را بگیرد. اینجا همه چیز فوتبالی است. برد یا باخت را می توان قبول کرد. دل ها در ورزشگاه آزادی است. آنجا که همه چیز انگار یک جور دیگری است.

محمدحسین عباسی: به قولِ آقای گبرلو-نچسب‌ترین مجری تاریخِ بشریت- عصر امروز لنز دوربین‌ رو باید در جهت دیگری به چرخش درآورد.  بقیه رو نمیدونم اما بیشترِ حواسِ امروز من به مردمی خواهد بود که بیرون مستطیل سبز، آخرین سطرهای آرزو و رویا رو مرور می‌کنن. آخرین التهاب‌های قهرمانی  و سقوط برای آبی‌ها، آبی‌ترها، قرمزها و قرمزترها، سفید‌ها و سیاه‌ها. امروز روز بزرگی برای فوتبال ایرانه. یک روز فراموش نشدنی با چند تا مسابقه اولتراجذاب. از رقابت عشقی امیر با تیم سابق‌اش، تا بازی تکنیکی‌های گسترش و تاکتیکی‌های پرسپولیس. باید آماده باشیم برای سپرده شدن به دست هیجان و فراموش نکنیم که با هر اتفاقی، هر اتفاقی، هر اتفاقی، لیگِ برتر شماره 15 رو تا همیشه دوست خواهیم داشت.  بازی‌های امروز چند چند می‌شن؟ جوابی ندارم. دعا اما جرا: هوا رو از ما بگیرید، فوتبال رو نه!

نستوه بزرگی: تبریزی ها امسال جام نبردن، ولی شاید جام رو از پایتخت بگیرن. هیچکس حواسش نیست تیم ویسی فقط یه نفس تا قهرمان شدن فاصله داره. دو تا بازی با دو تا تیم بی انگیزه.

محمدامین صادقی: با وجود اینکه ویسی و شاگردانش شایسته قهرمانی هستند و آبی های پایتخت هم  به خوبی از بحران پس از دربی خارج شدند اما قهرمانی تیم برانکو با فوتبال زیبایی که ارائه می کنند جذاب تر است. با این وجود به نظر می رسد سرنوشت قهرمانی در مشهد رقم می خورد و استقلال خوزستان لستر ایران لقب می گیرد.

ناصر نامدار: هیچ وقت نشده بود به اندازه امروز تو پیش بینی این که چه اتفاقایی قراره بیفته گیر کنم. واقعا غیر قابل پیش بینی ترین روز فوتباله. فقط حدس می زنم استقلال خوزستان بازیشو ببره.

سامان افزا: به قول عادل چه لیگی، چه جدولی. داستان زیبای لیگ پانزدهم هم داره به انتهاش می‌رسه. فقط امیدوارم برعکس سریال‌های ایرانی، این بار داستان پایان خوبی داشته باشه و جام به یکی از اون دو تیمی برسه که شگفتی‌های لیگ امسال بودن. پیشبینی می‌کنم تیمی که امروز 3 امتیاز رو بگیره قهرمانه لیگه. این دفعه نوبت تبریزی‌ها و مشهدی‌هاست که در سرنوشت قهرمانی دخیل بشن.به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL
  ۶  
آی اسپورت
2016-05-08 13:32:45
نظر دهید

۶ نظر
-
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۵۰
با بازی کثیفی که تیم حکومتی لنگ به راه انداخته, باز هم شاهد اتفاقات غیرفوتبالی به سود لتگ خواهیم بود, بوی لجن از تبریز میاد با سفر هدایتی
ایمان
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۵۱
اقای امیرپور من که از باخت دربی ناراحت نیستم چون کوس رسوایی لنگیا به صدا در اومد با اون افتضاح محسن ترکی به سود پیروزی
-
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۰۳
پرسپولیس تو دهه شصت تحت پوشش بسیج بوده و تو دهه هفتاد تا اواسط اون تحت پوشش وزارت صنایع. اونوقت لنگی ها می گن استقلال حکومتیه, تو پست های,قبلی. استقلالی که تو اون زمان برخلاف پرسپولیس بصورت مردمی اداره میشد. زمان محمود,هم که تمام نزدیکان محمود کاشانی رویانیان سعیدلو مدیر پرسپولیس بودن . حالا کدوم تیم حکومتیه؟
-
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۰۹
خدایی نیلوفر توهم داره ها... مثل این دوستمون نام و نام خانوادگی البته
حمیدرضا
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۰۷
استقلالی ها بجای اینکه توهماتشون رو بصورت کامنت بنویسن پاشن برن استادیوم از تیمشون حمایت کنن… هرچند امروزفندکی در کارنیست
-
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۴۲
حمیدرضا جان اضافی نخور
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر