فهرست
استتوس پرسپولیسی: کاش لیاقت‌تان را داشته باشند
استتوس پرسپولیسی: کاش لیاقت‌تان را داشته باشند

استتوس پرسپولیسی: کاش لیاقت‌تان را داشته باشند

آی اسپورت - «قهرمان نشدید، اما برای ما قهرمان هستید.» بعضی جملات قشنگ، وقتی بی موقع به کار بروند زشت می‌شوند. حال آدم را بد می‌کنند. مثل همین جمله. تجلیل از تیمی که خوب بازی کرده و قهرمان نشده کار قشنگی است، اما این کار قشنگ را بگذارید برای آخر فصل. زمانی که فرصتی برای جبران نبود و نمی‌شد دوباره به صدر برگشت. امروز، روز جنگیدن است. جنگیدن برای جام و جانشینی قهرمان شایسته، به جای شایسته‌ای که قهرمان نشد.

پرسپولیس این فصل خوب بازی کرده، بهتر از همه تیم‌ها بوده و از نظر ما، جذاب‌ترین تیم برای قهرمانی است. پس چرا صدرنشین نیستند؟ چون لیاقتش را نداشتند. روزی که صدرنشین شدند، ترسیدند. زانوهای‌شان لرزید و با این فکر که تا همین جا هم دست به معجزه زده‌اند، وا دادند و به نفت باختند.

امید و غرورمان بودید. وا دادید، غمگین و سرخورده‌مان کردید. اما هنوز فرصت جبران دارید. اگر می‌خواهید تمجید آخر فصل را داشته باشید، امروز و جمعه بجنگید. آنقدر بجنگید که نفسی در سینه و رمقی در ساق‌های‌تان نمانده باشد. آنقدر بجنگید که اگر نبردید و قهرمان نشدید هم به احترام‌تان بایستیم، کلاه‌مان را برداریم و بگوییم شایسته‌ترین بودید. لایق‌ترین بودید و جام، لیاقت‌تان را نداشت. که ای کاش، لیاقت‌تان را داشته باشد.


مینا فرحبخش
  ۵  
آی اسپورت
2016-05-08 14:16:51
نظر دهید

۵ نظر
محسن ترکی
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۲۰
من همه کار برای قهرمانیتون کردم, دیگه بقیش دست اشکانه
-
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۵۲
Big like
-
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۰۵
Bravo
PERSEPOLIS
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۱۵
عالی بود
Sorkh
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۳۳
اقایی که بر اسم ترکی کامنت گذاشتی
همه می دونن محسن پیشکسوت شماست کیسه کش
شما از حسودی این حرفا رو میزنیم
برین بمیرین بدبختا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر