فهرست
کنته : تا قهرمانی راه زیادی در پیش داریم
کنته : تا قهرمانی راه زیادی در پیش داریم

کنته : تا قهرمانی راه زیادی در پیش داریم

آی اسپورت - آنتونیو کنته سرمربی یوونتوس اعتقاد دارد تیمش باید پیش از اینکه به پایان لیگ فکر کند ماموریتش دراین فصل را تکمیل کند.

یوونتوس با برد دیشب توانست 8 امتیاز از آس رم پیش بیفتد و حالا آن ها بیش از پیش به قهرمانی امیدوارند. اما کنته اعتقاد دارد نبرد بر سر قهرمانی هنوز به پایان نرسیده است:

«رقابت ما به هیچ عنوان به پایان نرسیده است. فصل خیلی خوبی با وجود دو تیم رکورد شکن داشته ایم، و کارهای غیر معمولی را به انجام رساندیم. مردم باید برای رم و یوونتوس اعتبار زیادی قائل باشند اما هنوز شش بازی به انتهای لیگ باقی مانده است و همه می دانید من چه احساسی نسبت به این شش بازی دارم. هنوز هیچ چیز به نتیجه نرسیده و ما باید به مسیرمان ادامه دهیم.»

این مربی 44 ساله توجهش را به سوی دیدار تیمش در دیدار برگشت رقابت های لیگ قهرمانان برابر لیون معطوف کرده است و اعتقاد دارد تیمش باید تمرکزش را حفظ کند:«ما نباید پایمان را از روی پدال از برداریم. در سه روز آینده باید دوباره با لیون بازی کنیم و به نیمه نهایی برسیم.»

«برای ما عالی است که به جمع چهار تیم برتر این رقابت ها  برسیم. لیون بازیکنان خوبی دارد که در ضد حمله خطرناک هستند. در نتیجه این بازی هنوز به پایان نرسیده است. امیدوارم هوادران به ورزشگاه بیایند تا ما با کمک آن ها پیروز شویم.»

     
آی اسپورت
2014-04-08 09:54:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر