فهرست
ماتا: بایرن را شکست می دهیم
ماتا: بایرن را شکست می دهیم

ماتا: بایرن را شکست می دهیم

آی اسپورت - این هافبک 25 ساله قادر نیست با پیراهن منچستر یونایتد در رقابت های لیگ قهرمانان به میدان برود اما امیدوار است تیمش بتواند با پیروزی از استادیوم آلیانز آره نا خارج شود.

این بازیکن که گرانترین نقل و انتقال تاریخ باشگاه منچستر یونایتد است در دیدار اخیر تیمش برابر نیوکاسل دو گل زد و یک پاس گل داد و نمایشی عالی در آستانه ی حضور هم تیمی هایش در آلمان از خود به نمایش گذاشت.

وی به سایت رسمی باشگاه گفت:«خیلی خوب است که با برد به استقبال بازی با بایرن برویم چرا که اعتماد به نفس بالایی داریم. این برد به ما انرژی زیادی در بازی با بایرن مونیخ خواهد داد.»

«من از خانه تیم راحمایت می کنم. فکر می کنم آلیانز آره نا یکی از وحشتناک ترین استادیوم های دنیاست اما می دانم که ما منچستر یونایتد هستیم و مطمئن هستم از پس آن ها بر می آییم.»

ماتا از اینکه توانسته در باشگاه جدیدش جای ثابتی در ترکیب پیدا کند بسیار خوشحال است  او در مورد گلزنی اش در دیدار با نیوکاسل گفت:«من گل زدم و از بازی تیمم لذت بردم. امیدوارم پیروزی های ما تا پایان فصل ادامه داشته باشد.»

«پس از این بازی دوباره به این نتیجه رسیدم که فوتبال می تواند چقدر زیبا باشد و شما می توانید تا چه حد از یک بازی خوب و نمایش عالی لذت ببرید.»

     
آی اسپورت
2014-04-08 10:25:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر