فهرست
بلان: باید خودمان را به حریف تحمیل کنیم
بلان: باید خودمان را به حریف تحمیل کنیم

بلان: باید خودمان را به حریف تحمیل کنیم

آی اسپورت - لورن بلان سرمربی تیم پاری سن ژرمن اعتقاد دارد تیمش نباید در بازی برابر چلسی عقب بنشیند چرا که برتری دو گل برابر تیمی مثل چلسی هرگز کافی نخواهد نبود.

این تیم فرانسوی توانست پس از بازی هفته ی گذشته ی دو تیم در پارک دو پرنس با نتیجه ی 1-3 پیروز از زمین خارج شود و آن ها این شانس را دارند که با مساوی یا بخت 0-1 هم به مرحله ی بعدی صعود کنند.

اما بلان اعتقاد دارد آن ها باید با تحمیل بازی خودشان بر شاگردان مورینیو خوشان را به عنوان یکی از قدرت های برتر اروپا مطرح کنند.

«نباید به این فکر کنیم که از نظر گل زده نسبت به چلسی برتری داریم.» ملی پوش سابق تیم ملی فرانسه در جمع خبرنگاران گفت:«قصد داریم بازی عالی از خود به نمایش بگذاریم. چلسی قصد دارد روی ما هجوم بیاورد و این مساله شانس هایی را در اختیار ما قرار خواهد داد. ما می خواهیم بازی خود را بر حریف تحمیل کنیم چرا که بیرون خانه هستیم. هدف ما عالی شدن است. در برابر حریفان خانگی فقط به دنبال برد هستیم اما هدف اصلی ما قهرمانی در لیگ قهرمانان است.»

«اگر یک تیم بزرگ اروپایی هستیم باید ریتم بازی خودمان را به حریف دیکته کنیم و در خانه و بیرون از خانه از حریف برتر باشیم.»

     
آی اسپورت
2014-04-08 10:40:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر