فهرست
قوت گرفتن احتمال پیوستن کروس به یونایتد
قوت گرفتن احتمال پیوستن کروس به یونایتد

قوت گرفتن احتمال پیوستن کروس به یونایتد

آی اسپورت - مجله ی معتبر میرور مدتی قبل اشکار کرد که منچستر یونایتد به دنبال به خدمت گرفتن تونی کروس مهاجم جوان تیم بایرن مونیخ است. البته این خبر در آن مقطع زمانی از سوی کروس و باشگاه بایرن مونیخ تکذیب شد. اما جدیدترین اخبار حاکی از این است که احتمالا باید در آینده ای نزدیک کروس را در جمع شیاطین سرخ ببینیم.

طبق گفته ی منابع موثق این بازیکن 24 ساله به هم تیمی هایش گفته است قصد دارد در انتهای فصل جاری به منچستر یونایتد بپیوندد.

گفته می شود کروس قصد دارد قراردادی به ارزش قراردادهای بازیکنان مطرح بایرن مثل لام، ریبری و شواینی ببندد اما باشگاه با این امر موافق نیست.

تونی کروس در 22 بازی از رقابت های بوندس لیگا برای تیمش فیکس به میدان رفته و از حدود 2000 پاسی که در این فصل داده است 91.8 درصد آن ها صحیح بوده است. منچستر یونایتد از مدت ها پیش به دنبال ستاره ی بایرن بود و دیوید مویس بارها نسبت به خرید یک هافبک بازی گردان ابراز تمایل کرده است. گفته می شود منچستر یونایتد قصد دارد با پیشنهاد 40 میلیون پوند به بایرن مونیخ و دستمزد هفتگی 200.000 پوند باکروس قرار داد امضا کند. او تا پایان 2015 با بایرن قرار داد دارد.

     
آی اسپورت
2014-04-08 11:00:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر