فهرست
ناکام روز: امان از امین!
ناکام روز: امان از امین!

ناکام روز: امان از امین!

‌آی‌اسپورت- خودزنی. این خلاصه شادی گل امین حاج محمدی بعد از باز کردن دروازه تراکتورسازی بود. او بعد از این گل غیرمنتظره، باز کردن دروازه تیم امیر قلعه نویی را با ضربه زدن به صورت خودش جشن گرفت. هفته بیست و نهم لیگ برتر می‌توانست برای حاج محمدی رویایی باشد اما ادامه مسابقه برای او کابو‌س‌وار سپری شد. حاج محمدی در بیشتر هفته‌های فصل نیمکت‌نشین مگویان و حنیف عمران زاده بود. او در هفته‌های پایانی جای عمران‌زاده را در ترکیب گرفت و بعد از بازگشت حنیف، به جای مگویان محروم برای استقلال بازی کرد. مسابقه با تراکتور، حساس‌ترین بازی مدافع سابق نفت تهران در ترکیب استقلال بود. نبردی که با گلزنی او آغاز شد اما با اشتباهات مداوم این مدافع جوان، با برتری تراکتورسازی به پایان رسید. 
لحظاتی بعد از گلزنی برای استقلال، برخورد امین حاج محمدی به سیدمهدی رحمتی موجب شد تراکتور فرصت رسیدن به یکی از عجیب‌ترین گل‌های فصل را به دست بیاورد. مدافع شماره 55 که روی گل دوم نیز در مقابل تکنیک سروش رفیعی کاری از پیش نبرده بود، درست در لحظه‌هایی که هواداران پرشمار استقلال در انتظار گل برتری تیم‌شان بودند، ضربه کاری را به تیم خودش وارد کرد. تصمیم اشتباه او برای دریبل‌زدن آلویس نانگ، به لو رفتن توپ و ضربه دقیق مهاجم کامرونی ختم شد تا آخرین امیدهای بازگشت استقلال به مسابقه از دست برود و امتیاز تیم مظلومی روی عدد 51 متوقف شد. بعد از دو پیروزی درخشان در دو هفته اخیر، این امین حاج محمدی بود که ترمز آبی‌های تهران را کشید. امین امروز بیشتر از استقلال، به نفعِ تیم امیر بازی کرد. 


کدخبر:9405
  ۶  
آی اسپورت
2016-05-08 19:46:53
نظر دهید

۶ نظر
-
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۵۳
قلعه خریده بودش
پرسپولیسی
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۵۱
دمش گرم راضی ام ازش، به این میگن کیسه کش...
-
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۰۳
عالسه، یه کیسه کش اصیل...
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۵۲
ان شاالله با این یه بازی خودشو نبازه و روحیه رو دوباره به دست بیاره
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۵۲
ان شاالله با این یه بازی خودشو نبازه و روحیه رو دوباره به دست بیاره
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۲:۲۱
حیف که استیل آذینی دوباره تشکیل نمیشه،وگرنه این آقا به علاوه حنیف به اضافه دو مدافع پرسپولیس مقابل نفت،دفاع خوبی برای استیل آذین میشدند!!!!!قبل از بازی نفت با پرسپولیس،همه نگران ضعف دفاع بودند(ماشاله عملکردهای قبلی باعث این امیدواری شده بود!!!!! )و استقلالیها نگران سوتی این بازیکن و حنیف در مقابل تراکتور!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر