فهرست
صالح:اگر تیم من دهم جدول بود به ما چه می گفتید؟
صالح:اگر تیم من دهم جدول بود به ما چه می گفتید؟

صالح:اگر تیم من دهم جدول بود به ما چه می گفتید؟

آی اسپورت- در غیاب مظلومی،مجید صالح در کنفرانس مطبوعاتی بعد از پایان بازی حضور پیدا کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. او در مورد بازی و دلیل نیامدن مظلومی گفت:« فوتبال خوبی بود. مظلومی شرایط جسمانی اصلا خوبی نداشت. ما این تجربه را در دربی هم داشتیم. در 15 دقیقه اول مانند تفکرمان گل زدیم.ما کم و بیش روی اشتباهات فردی گل خوردیم اما در این بازی همه اشتباهات جمع شد و حساسیت بازی باعث شد این گل های را بخوریم. در بعضی از دقایق که باید برای بردن برمی گشتیم؛ شکست خوردیم و گل خوردیم. مقابل تیم خوب تراکتور نباید این گونه بازی می کردیم. باید دوباره تیم را از لحاظ روحی مانند دربی جمع و جور کنیم.باید ابتدا به کسب سهمیه فکر کنیم. ما همچنین فینال جام حذفی را هم پیش رو داریم و باید تلاش خود را انجام دهیم.»
وی درباره درگیری رحمتی و قلعه نویی گفت:«مسائله مربوط به امروز نمی شود و به حیطه فنی هم مربوط نمی شود. باید این مساله یک روز حل شود تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم. روی این مساله بررسی های لازم را انجام می دهیم. »
صالح که قصد داشت از بازی تیمش دفاع کرده وبگوید که نارضایتی از باخت به دلیل بالا رفتن توقعات از استقلال است گفت:« نداشتن پلی میکر ربطی به طراحی تمرین ندارد. راجع به طراحی تمرین باید بگویم از لحاظ سرمایه انسانی در جایگاه بالایی نیستیم. از روز اول قول کسب سهمیه دادیم ولی خودمان توقعات را بالا بردیم. ما تازه چهار باخت داشتیم. اگر تیم من دهم جدول بود به ما چه می گفتید؟ از لحاظ فنی فراتر از حد لازم بودیم. برای باخت توجیهی وجود ندارد. از هواداران عذرخواهی می کن. من عقبه بازی در استقلال را ندارم اما به واسطه سه سال حضور در این تیم به عنوان مربی با شرایط آشنا شدم. شرمنده هستیم و راهی جز عذرخواهی نداریم.ما با این بازیکنان بیش از حد نتیجه گرفته ایم. ما امروز اشتباه فردی داشتیم. مدافع وسط ما وقتی نمی داند که بعد از او فقط دروازبان هست دیگر نمی توان صحبت کرد. ما روی اشتباهات فردی امروز باختیم و به طراحی تمرین ربطی ندارد. فوتبال بازی اشتباهات است. هیچ تیمی دوست ندارد ببازد. یک روز ما از اشتباهات استفاده می کنیم و یک روز هم بقیه از ما.اگر صبا را ببریم 54 امتیازی می شویم. کسب سهمیه می کنیم و در فینال حذفی هستیم. آن موقع باید ما را ارزیابی کنید.به  جوانانی مانند کریمی، شعبانلو بازی دادن  می خواهد. استقلال پیش از این هم با پوست اندازی به قهرمانی در آن سال ها نرسید اما در فصول بعد به قهرمانی رسید. سال بعد چه باشم و چه نباشم تیم به تغییرات نیاز دارد. متاسفانهدر فوتبال ما اول به نتیجه توجه می شود. در این هفته های پایانی کم آوردیم.»
صالح درباره حضور میلاد شعبانلو گفت:« بالاخره باید این جوان ها بازی کنند. جوان ها روی نیمکت دکوری نیستند. شعبانلو بد بازی نکرد. دو سه توپ لو داد. تراکتور  کمی خسته بود. دیر تیم به قلعه نویی رسید. شاید اگر زودرت این اتفقا می افتاد الان در کورس قهرمانی بودند. رفیعی را با شعبانلو مقایسه نکنید.»
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-08 20:07:56
نظر دهید

۳ نظر
مجید
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۲۶
مجید صالح وجدانش را قاضی کند یک بار دیگر بازی تیم را ببیند اگر چیزی به اسم نمایش فوتبال از استقلال دید بعد دست به توجیه ...بزند. استقلال تنها تیم لیگ برتری ایست که پاسکاری بلد نیست بازی تکضرب پیش کش!؟ما حتی از استقلال اهواز و راه آهن در این زمینه عقبتریم!!
حرف حساب
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۴۰
مربیان کوچک و بی دانشی مثل مظلومی و صالح هستند که باخت رو به گردن بازیکن میندازند! کاش حضور مربیان با کلاسی مثل برانکو و کیروش کمی برای این آدمها آموزنده بود!!!!
افشین
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۵۸
از اشتباهات کشنده و بزرگ رحمتی نمیشه چشم پوشی کرد!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر